Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A horoszkop aszcendest,...

A horoszkop aszcendest, hogyan lehet kiszamitani?

Figyelt kérdés

2014. márc. 1. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Tudnod kell hány óra hány perckor született az illető. A neten vagy konyvben talalsz hozza tablazatot. (bocs, ha konkretabbra gondoltal)
2014. márc. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Magyarorszagon maar rairjak a szuletesi orat es percet a szuletes bizonyitvanyra ? Regen nem szoktak, de most remelem maar igen.
2014. márc. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Itt megkapod, hogy mi az aszcendensed:

[link]

2014. márc. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az összes Magyarországon talált táblázat rák ascendenst adott ki nekem,ez az astronet volt most a 4.


Nyilas vagyok,de Merkúr-Vénusz-Mars-Ceres együttállásom van a skorpóban,ami az állítólagos ascendensemmel trigonban állt és nincs rossz fényszüge.


Ennek megfelelően nagyon vártam a mostani Szaturnusz együttállást,mert párkapcsolatilag nagyon jónak kellett volna történnie.


Ehhez képest ez az állítólagos trigonos együttállás szétrobbantott ősszel mindent,a párkapcsolatomat a barátságokat,új munkahyelyet stb,tökéletes kvadrátként működött.


Januárban rátaláltam egy olyan külföldi oldalra,az a neve,hogy.: SERENNU:COM,ahol még a 2000 után felfedezett törpebolygók is ott vannak.

Azt kell,hogy mondjam hatásosak,mert a legrosszabb éveimben nagyon rosszul álltak.


Eszerint az ascendenysem egész más Oroszlán 4 foka,a Descendensem így Vízöntő 4 fok,hát eddig is feltűnt,hogy a legtöbb hosszú távú kapcsolatommal január legvégén jöttem össze és nagyon nagy arányú az életemben a januári vízöntő férfi udvarlók száma.Bakokkal pedig nem jövök ki,pedig Rák Ascendenssel az kéne.


Megcsináltam az életem 12 éves koromtól és erre az ascendensre minden stimmel.A gyerekem születése sem jön be rák ascendensre pont megint rosszul állt a Szaturnus, viszont az Uránusz a 7.es házamban állt,a Neptunusz,mint 8.ház uralkodó pedig Vízöntő 5 fokán vagyis a Descendens csúcson állta a születésekor.


Ennyit az itthoni efemeridákról.:ajánlom SERENNU:COM

2014. márc. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem az a kérdés, hogy hogyan, hanem az, hogy minek?
2014. márc. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsóval értek egyet. Rám sem jellemző az aszcendensem, semmilyen hatása nincs.
2014. márc. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!