Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Tudnátok név szerint kristályo...

Tudnátok név szerint kristályokat ajánlani?

Figyelt kérdés

Olyan kristályokra lenne szükségem, ami CSAK és kizárólak a nyilas jegynek felel meg!

A másik, pedig keletkezési módja kizárólag vulkanukus legyen!


Nagyon hálás lennék, fontos lenne.

( akit érdekel bővebben privátban )


Előre is köszönöm és tényleg, hálás lennék minden segítségért.



2014. márc. 20. 21:32
 1/4 Passiflora ***** válasza:

Itt találsz egy csillagjegyek szeriti csoportosítást Judy Hall Kristálybiblia c. könyve alapján:


[link]


Az itt felsorolt ásványok közül az obszidián biztosan vulkáni eredetű (gyakorlatilag hirtelen lehűlt láva, aminek nem volt ideje kikristályosodni, és üvegszerű, amorf szerkezetet vett fel).


Egyébként nem hinném, hogy létezne olyan ásvány, "ami CSAK és kizárólag a nyilas jegynek felel meg".


Mint ahogy igen valószínűtlennek, sőt kizártnak tartom, hogy találnál két olyan - egymástól független, nem pedig egymásról koppintó - forrást, ahol 100 %-ban ugyanazokat az ásványokat rendelik az egyes csillagjegyekhez.



** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2014. márc. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod :) remélem mások is hozzászólnak.


Egyébként nézegettem én is ezt az oldalt, nem igazán győzött meg, s ugyan tényleg van pár kristály, amit kifejezetten egy-egy csillagjegyhez rendelnek hozzá, de nagyon kevés :(

2014. márc. 21. 07:08
 3/4 A kérdező kommentje:

A link amit kaptam jó lenne, de az is a bajom, hogy vannak kristályok, ahol nincs feltüntetve a csillagjegy ( amilyen csillagjegyhez rendelik ), de se az elem, amihez tartozik.


Nekem olyan kristályokra lenne szüksêgem, amik CSAK a nyilas jegynek felel meg! Ez az egyik kritériumom...

...továbbá: *legyen egy-egy

2014. márc. 21. 09:10
 4/4 A kérdező kommentje:

Foly. Köv.....


*továbbá legyen egy - egy elemhez hozzárendelhető (pl: csak nyilas jegyhez illő kristály + vulkanikus + CSAK Tűz elemnek megfelelő... S ugyan így a többi elemmel is!


És lenne Itt még valami!


Színek!


* Tűz (vörös)

*Víz (kék)

* Föld ( barna vagy zöld ) -ezt még nem döntöttem el

*Levegő (sárga)

*Szellem, Akasa avagy Éter (lila) -nyílván kifejezetten "szellem" kő nem létezik, tehát ide vagy Ametiszra Âtgondoltam (ami ugyan nint kő több elemnek is megfelel), vagy találok csak nyilasnak megfelelőt.


Tehát a kritériumok röviden:

*vulkanikus kristály/kő

*Csillagjegynek megfeleljen

*elem

*szín


Ha a CSAK nyilasra ezek a kritériumok kivitelezhetetlenek, akkor a többi feltételnek feleljen meg!

2014. márc. 21. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!