Kos pasi önző?

Figyelt kérdés
2014. márc. 27. 10:18
 1/7 anonim ***** válasza:
59%

A születési dátumából szerinted meg lehet mondani?! Szomorú.


Ismerd meg és megtudod!

2014. márc. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Nem értem, hogy első miért lett lepontozva. Igazságot mondott. Mindenféle hókuszpókusszal próbálod eldönteni, hogy ki önző és ki nem? Ezt a személyiséged árulja el, nem pedig a horoszkópod.
2014. márc. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%

Egyéne válogatja, de általában véve a kosok nem annyira önzőek, mint mondjuk az ikrek, skorpiók, vagy az oroszlánok.

A kos férfi is eléri, amit akar, ami kell neki, csak egyúttal őszinte típus és nem rosszindulatú, és e két tulajdonság arra ösztökéli, hogy ne ártson másnak. Ha pedig mégis némi "ártással" jár együtt valami, akkor képes kimondani, hogy igen, szemét voltam, nem volt szép tőlem, és nem játssza el a jófiút, nem teszi az ártatlan. Pl skorpió, ikrek, oroszlán ők már simán letagadják önzőségüket és másra hárítják...


Szóval nem könnyű a kos pasival, de alapvetően jóindulatú.

Kos nő már veszélyesebb, ő már képes hazudni, átverni úgy, hogy utána még csak meg sem bánja.

2014. márc. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A 3-assal nagy részben egyetértek és ezeket én is tapasztaltam. A Kos nő lelketlenségét pedig én is tapasztaltam sajnos, pedig sokszor egy hullámhosszon voltunk, hasonlóan tisztalelkűek vagyunk.

A Kos pasi önzősége szerintem kortól is függ. 30 fölött talán egy kicsit kevésbé önzőek, mint 30 alatt.

2014. márc. 29. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akiket ismerek, azok nem. Sőt, nagyon is odaadóak. A nők is. Hogy a többi milyen, azt nem tudom.
2014. márc. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
minden horoszkópnak van előnyös és hátrányos oldala. a hátrányos oldalához tartozhat, de ez nem azt jelenti hogy te attól még olyan vagy. érted?
2014. márc. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Predator14004 válasza:
100%
Elég elcseszett egy világban élünk.A születési dátuma alapján ítélik meg az embert.De egyébként is a kos a szélvész hadúr aki inkább hirtelen haragú és forró fejű.De ezen túl még mindig megítéllek téged mert egy embert a horoszkópja alapján ítélsz meg.Na és én kos vagyok aki állítólag önfejű,forró fejű és kiszámíthatatlan, az egyik legrosszabb természetű horoszkóp.És a nevem Dávid aminek a jelentése a kedvelt szeretett békéltető, szerintem a kettő valahogy egyáltalán nem fér össze.Úgyhogy semmit nem jelent egyik sem.
2014. ápr. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!