Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Másnak is feltűnt, hogy az...

Másnak is feltűnt, hogy az oroszlán jegyűek trehányak, koszosak, hanyagok?

Figyelt kérdés
Az én tapasztalatom, hogy nekik megfelel az, hogy mocsokban éljenek, és azt is hagynak maguk után. És nem csak a rendetlenségre gondolok, hanem nagyjarészt az alapvető higiéniára. Pl. tusolás, saját maga után eltakarítás, tiszta ruha/ágynemű,lakás,bármi ügyileg...
2014. ápr. 2. 22:40
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
*nem találkoztál?
2014. ápr. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Hülyeség. Néhány ember alapján levontál egy téves következtetést.
2014. ápr. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Nekem nem tűnt fel, mivel az ellenkezőjét tapasztaltam.


A kérdező pedig biztos szűz vagy mérleg. Azok ilyen finnyás, kritizáló népségek.

2014. ápr. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
se nem szűz, se nem mérleg. 1x volt szerencsém 1ütt lakni pár évet egy oroszlán férfival, akit nem érdekelt egyáltalán a saját higiéniája, sem az, hogy milyen koszban él. ágyneműcseréről szó sem volt... se tusolásról. se semmi normálisról. emellett találkoztam pár oroszlán csajjal, akikkel simán lefeküdhettem volna, de nem tettem. 3-mal biztos, de lehet 4 oroszlán csajjal"voltam", vagy inkább lettem volna... de nem kértem belőlük, mert egyikük sem tisztálkodott megfelelően odalent. és itt nem a szőrtelenítésre gondolok. hanem tusolásra.
2014. ápr. 3. 16:50
 15/27 anonim ***** válasza:
Nekem két oroszlán jegyű felnőtt egyedülálló férfi ismerősöm van, mindkettő valóban trehány, de ez szorosan összefügg azzal, ha szomorú, ha nincs párja, ha csalódás érte.
2014. ápr. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
egyetértek, de sajnos ők sűrűn érzik úgy, hogy "megbántják, megsértik" őket. Mivel önimádóak + elvárják, hogy a mindenki körbeugrálja őket, + magasztalják őket, ha mondjuk megcsinálnak egy teljesen hétköznapi dolgot, + stb stb.. és ha ez nincs meg, akkor "meg vannak sértve"... és ez nagyon sűrű jelenség, így elég sűrűn van ok arra, hogy a saját mocskukban fetrengjenek, meg minednhol azt is hagyjanak maguk után.
2014. ápr. 3. 20:31
 17/27 anonim ***** válasza:

Csak hajtod a magadét, miközben szinte mindenki rád cáfolt itt, talán egy kivétellel.

Én is ismerek néhány Oroszlán jegyű és Oroszlán aszcendensű embert, nincs köztük trehány.

2014. ápr. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
17-es, azért kulturáltabban is kifejezhetted volna magad. Remélhetőleg nem így neveltek a szüleid ...
2014. ápr. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
15/18-as, annyit még tegyünk hozzá, az oroszlán azért trehány, ha nincs párja, mert valójában az. ha párja van, akkor az takarít utána/helyette. azért nincs olyankor kosz, stb :) az én észrevételeim alapján
2014. ápr. 3. 23:28
 20/27 A kérdező kommentje:
megnéztem egymás után a vasember mind3 részét... a film végén hallottam meg az iron man című számot, ami a black sabbath egyik slágere. azélőtt is hallottam egy-két számot tőlük. vagyis csak az elejét, mert o*kádéknak tartottam a zenéjüket. a filmnézést követő napon elkezdtem hallgatni az albumaikat, sorban, mindet (dio periódussal bezárólag, az a tony énekes nem jött be, szóval kb 11 albumról van szó). érdekes, a következő pár napban/hétben csak black sabbathot hallgattam, és egész nap. nem vagyok benne biztos, hogy a film végi iron man szám tett rám akkora hatást. az esetleg csak megadta a végső lökést. pár nap múlva bukkantam rá egy tony starkos képre a neten, ahol "véletlenül" black sabbathos póló van rajta az egyik vasember filmben. láss csodát, a black sabbath lett rögtön a vasember nézés utáni naptól a legkedvencebb metál együttesem, pedig sokat szeretek. éééérdekes... micsoda véletlen..... :P nem tartom száz százalékosnak, hogy csak szubliminalizálással kötöttem ki a black sabbathnál. de nagyban befolyásolta, és meg is lett a hatás. ott vannak még a nagyon híres sorozatok. a big bang theory, vámpíros sorozatok, stb, justin bieber, akit 60 millióan hallgatnak, mikozben a pink floydot vagy a system of a downt 3 millióan... nem tudom, ti hogy vagytok vele...
2014. ápr. 3. 23:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!