Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mindenki hisz valamilyen...

Mindenki hisz valamilyen szinten a horoszkópban? (ha csak kicsit is, meg kételkedve is)

Figyelt kérdés
2014. ápr. 17. 15:09
 1/8 anonim válasza:
Nem hiszek, de látok összefüggéseket, más kérdés hogy valószínűleg ezeket utólagosan magyarázom bele.
2014. ápr. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

A napi/heti "előrejelzésekben" nem hiszek. Ha megnézed, van 4-5 kommunikációs blokk, amit felváltva, másként megfogalmazva tesznek be 1-1 csillagjegyhez...

A csillagjegyek szülötteinek általános jellemzésében igen. Legalábbis akiknek tudom a csillagjegyét, és elolvasom a jellemzést, illik rá.

2014. ápr. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én a kínai horoszkóp szerint kígyó ying föld típusba tartozom, és elég jól illik szerintem rám a leírása.

Az emberek kb fele szerintem hülyeségnek tartja ezt.

2014. ápr. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szoktam szórakozni, tarot, jóslás és a többi. Eddig egyszer sem jött be, arra jó, hogy esetleg elrontsa az ember kedvét.
2014. ápr. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ugyanaz, mint a 2. hozzászólónál. Az általános jellemzésnél nagyon durva egyezés van, de a többit inkább hagyjuk is.
2014. ápr. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem, elolvasom, de azt tapasztalom, hogy 2 éve folyamatosan hazudik! Ezek után miért is hinnék benne?
2014. ápr. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A személyiséghoroszkópra gondoltam, igen.
2014. ápr. 17. 16:55
 8/8 anonim ***** válasza:

A minél inkább személyre szóló elemzésekben igen, valamennyire. Az ilyen bugyuta napi/heti/stb jóslatokban nem.

De ha arra gondolok, hogy néhány perc különbséggel született iker gyerekek is egészen különböző személyiség jegyekkel rendelkeznek, akkor mégis inkább a hitetlenkedés felé hajlok. Az egymás után hamar született és már felnőtt ikertestvéreket kellene kikérdezni, elemezgetni, hogy mennyire hasonlítanak belsőleg... egy ilyen széleskörű tanulmány után okosabbak lennénk.


Így csak egy jó játék a horoszkóp.

Én magam ha magam alatt vagyok, akkor többet szórakozok vele, ez is kapaszkodó vagy pótcselekvés, amíg nem fanatikusan mélyed a témába valaki, addig nem tartom betegesnek. Ha működik minden, akkor kevesebbet figyelek ilyen témákra.

2014. ápr. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!