Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik a legőszintébb horoszkóp?

Cintuskaa kérdése:

Melyik a legőszintébb horoszkóp?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 19. 09:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az őszinteség nem a horoszkóptól függ, hanem attól, az emberek mit ltek át. Èn már olvastam hogy a skorpiók őszinték, de én skorpió vagyok és a csillagokat is lehazudom az égről, napi rendszerességgel.
2014. ápr. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Amelyik bevallja magáról, hogy ez csak egy játék, fantázia, a valósághoz semmi köze sincs.
2014. ápr. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Bika vagyok, és túl őszinte. Nem is tudok hazudni, nem is szeretek, elviszi minden energiámat ha meg kell játszanom magam. Olvastam is, hogy a bikák ilyenek, és rámillett.
2014. ápr. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én halak vagyok, én sem szeretek hazudni, csak ha nagyon muszáj.

De amúgy szerintem ez emberfüggő.

2014. ápr. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Bak vagyok. Azt írják az nem annyira megbízható, de én túlságosan is az vagyok. Sajnos kihasználják
2014. ápr. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem az oroszlán, meg általában a tűz jegyek őszinték. Ők nagyon nem szeretik az alakoskodást, a kicsinyes játékokat. Én oroszlán vagyok, és rám is igaz, meg a tűz jegyű ismerőseimre, barátaimra is.

A skorpiót őszintén szólva én is hazudozónak, alakoskodónak ismerem, és nem is tudok olyan horoszkópról, ahol ezt a jegyet nagy igazmondónak írnák le. A levegő meg a vízjegyek hablatyolnak, a Halak tesóm például nem hazudik, csak szimplán összevissza beszél, és a rossz véleményét soha nem mondaná ki, nehogy megbántson valakit. A Szüzek kibeszélnek másokat a hátuk mögött, de nem mondják a szemedbe.

Természetesen ez nem igaz mindenkire, nem akarok senkit megbántani. De nekem ezek a tapasztalataim.

2014. ápr. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez az embertől függ lehetel te oroszlán, rák, halak vagy, akármi ha egy megbízhatatlan hazug ember vagy nem a horoszkópban az emberben kell keresni az őszinteséget.)
2014. ápr. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

emberfüggő szerintem

én skorpió vagyok és őszinte, de az őszinteség nem mindig olyan szuperjó tulajdonság, ugyanis az embereknek többnyire jobban fáj, mintha valami kis kellemeset hazudoznék nekik a külsejükkel kapcsolatban ha kérdezik pl., vagy arról, milyen embernek tartom őket.

az őszinteség olyan dolog, hogy még akkor is vérig sérthetsz vele, ha relatíve finoman közlöd az illetővel

2014. ápr. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nyilas, mérleg...
2014. ápr. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem az ikrek, mérleg.
2014. ápr. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!