Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Egy oroszlán horoszkópú...

Egy oroszlán horoszkópú lányhoz milyen jegyű fiú illik leginkább?

Figyelt kérdés

2014. máj. 16. 09:35
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Mindegy, csak papucs típus legyen, aki szeret alárendelt lenni, és a nagy semmiért dicsérgetni non-stop őbeképzeltségét.
2014. máj. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
58%

én oroszlán vagyok de nem olyan vagyok ahogy kedves első irta...

az en férjem szűz és sosem veszekedu,k. pedig mindenhol ezt irjak mennyire nem passzolunk oszze horoszkop szerint...

2014. máj. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ÉN! 
2014. máj. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3! Milyen jegyű vagy?
2014. máj. 16. 10:37
 5/10 anonim válasza:
76%
A válasz nagyon egyszerű: bármilyen! A születésed napja miért határozná meg a személyiséged?
2014. máj. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ikrek
2014. máj. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Írhatunk bármit, tök mindegy. Ha horoszkóp alapján akarsz párt találni, ahhoz a napjegy édeskevés. Hiába vagy oroszlán, ha más a Hold, Vénusz pl. Hozzám is mindenki illik, csak az nem amit hozzám illő jegyként javasolnak. Nálam pl. teljesen más elemek, jegyek dominálnak a napjegyemhez képest.
2014. máj. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Bukor Peti ***** válasza:
55%
nem az a lényeg, hogy ki milyen csillagjeggyel született :-) az a lényeg, hogy jól meglegyenek egymással :-)
2014. máj. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Fürediné Kiefer EDit ***** válasza:
58%
Azt tudom biztosan, hogy az oroszlán harcos jegy, szereti az igazságot és tud küzdeni a maga igazáért.Ez a kiinduló pont, ha valamelyik jegyű személy ezt figyelembe veszi , tűri és elismeri valós tulajdonságnak,tiszteli az oroszlán viselkedését, egy lépést jelent a párválasztásnál.Úgy lehet reálisan felmérni az oroszlán tulajdonságait, ha megismeri más oroszlánok viselkedésé, és azokat összehasonlítja a sajátjával,akkor előbbre jut az önismeretben, és megérti,felméri, hogy mások milyen partnerrel tudnak együtt élni, lélegezni az összeilleszthetőség által.Nekem mindig van tartósan 5 BAK jegyű ismerősöm,akik által lemérem, hogy ki milyen módon él és dolgozik, a társas oldalt is elemzem, így a közös vonalak mentén tudom a legjobban tartani a baráti kapcsolatokat is: hasonló hasonlónak örül, és jobban támogatják egymást, lehet, hogy csak szellemileg,de az már nagy eredmény, mert megértés, összhang van a BAKOK között, tanulnak egymástól még viselkedést is a hasonló sors miatt.
2014. máj. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Kérdező,te milyen jegyű fiút képzelsz el magad mellé?
2014. nov. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!