Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért szeretnek annyira a...

Miért szeretnek annyira a Skorpió és Halak jegyűek az érzelmekkel manipulálni és másokat ezekkel sakkban tartani?

Figyelt kérdés
Pl. túlzottan sok és legtöbbször megjátszott siránkozás, majd később ezeknek letagadása, más emberek érzelmi és tűrés határainak feszegetése (ez a Rákokra is jellemző), emberek lejáratása mások előtt, azoknak főleg őszinte érzelmeikkel, más embereken és főleg rokonokon való uralkodás azoknak őszinte érzelmeikkel való megszégyenítés.

2014. máj. 18. 11:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez nem csak rájuk jellemző.
2014. máj. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Még soha nem osztályoztam ismerőseimet horoszkópos jegyekre, vagy minek híjjják ezt a babonaságot...
2014. máj. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
73%
Én Halak vagyok és tisztában vagyok vele, hogy van ilyen ’tudásom’. Van, hogy 1-1 mondattal, történettel olyan lelkifurdalást tudok okozni, hogy csak na. Miért? Nem direkt. Nem is szeretem ezért néha magamat. Ezeket mögött az üzenet legtöbbször: Figyelj rám, megbántottál, nekem is fáj, vedd észre.. Nem vagyunk rossz emberek.
2014. máj. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
skorpió vagyok, sosem csináltam ilyet.
2014. máj. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez igen durva általánosítás. Ennyi erővel meg lehetne kérdezni, hogy a mérleg miért csal meg fűvel-fával, miért olyan idegesítő, finnyás, kritizáló teremtés a szűz, miért ézéketlen, érzelemmentes a vizöntő, stb. Gondolom ezek már nem mennek, csak a skorpiók, halak szídása anélkül, hogy mindet ismernéd.
2014. máj. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mintha az exemről írtál volna XD

Skorpió, amúgy.

2014. jún. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én szűz vagyok és ugyanezt csinálom
2014. júl. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ez szerintem nem igaz, en halak vagyok barátom meg skorpió pont.

De szerintem ez ember függő, barki lehet ilyen amit te leirtal

2018. okt. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!