Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan számíthatnám ki, hogy...

Hogyan számíthatnám ki, hogy milyen horoszkópú fiúk passzolnak hozzám a leginkább?

Figyelt kérdés

Hallottam róla, hogy van ilyesmi, és engem is nagyon érdekelne. Az én horoszkópom szűz, születésem: 1995.09.09. 00:00 (vagy 1:00, m

ert talán pont óraátállítás volt, ez nem tudom mennyire fontos, hogy pontos adat legyen). Valaki tudna nekem ebben segíteni, és kiszámolni?

18/L



2014. máj. 25. 06:39
1 2
 1/12 gömbicica ***** válasza:
55%

ilyen alapon nem fogsz barátot, férjet találni.

max. hülyének néznek.

gondold már végig! megismersz valakit, megkérded mikor hány órakor szletél. aztán elküldöd, vagy erőlködsz? életszerütlen!!!!

2014. máj. 25. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Dehogy...csak kíváncsi lennék rá, hogy a csillagjegyek alapján kivel passzolok össze leginkább, mert megismertem egy fiút, és 1 hónap ismerettség után úgy érzem, hogy ő az Igazi.
2014. máj. 25. 06:54
 3/12 anonim ***** válasza:

Nézd meg itt:

[link]

2014. máj. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2014. máj. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi értelme nincs az ilyesminek, csak megkavar ad a párkapcsolatodban... Inkább hagyd, nem a horószkóp fogja eldönteni hogy passzoltok vagy sem.
2014. máj. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Volt két rák pasim. Nagyobb különbség nem létezett két ember között, mint őköztük. Szóval smafu az egész.
2014. máj. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Na jó rendben, akkor én is inkább hagyom az egészet, igazatok van!
2014. máj. 25. 10:02
 8/12 A kérdező kommentje:
De azért a két linkre ránézek, köszönöm! :)
2014. máj. 25. 10:04
 9/12 gömbicica ***** válasza:
amint megjön benned a szikra, tudni fogod akármilyen jegyü is az illető, hogy ő az igazi vagy sem.
2014. máj. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

minden jegy tartozik egy csoportba. majd nézegesd meg. az alapján általánosságban ez mondható el:



víz-víz igen

víz-tűz nem

víz-föld nem

víz-levegő igen


föld-föld igen

föld-levegő nem

föld-tűz nem

föld-víz igen


tűz-tűz igen

tűz-víz nem

tűz-föld nem

tűz-levegő igen


levegő-levegő igen

levegő-föld nem

levegő-víz nem

levegő-tűz igen


mert pl: levegő élteti a tüzet,de elfújja a földet..persze átvitt értelemben..


én víz vagyok,volt tűz barátom nem is egy,rémes volt,örök harc. földdel nagyon jól elvoltam,de nekem túl nyugis.levegővel nem volt nagyon közös pont bár izgi volt egy röpke ideig. férjem víz :)

2014. máj. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!