Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kos nő, vízöntő aszcendens, a...

Shopgirl27 kérdése:

Kos nő, vízöntő aszcendens, a keleti horoszkópban Nyúl, miért találja nehezen meg az útját és szerelmét?

Figyelt kérdés
Nincs szerencsém semmilyen férfival. Mindegy milyen jegyű. És 27 évemmel már sokadik melóhelyen dolgozok. Voltam felszolgáló, recepciós, gyári munkás, főnök. miért?
2014. máj. 26. 22:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Semmi köze se ahhoz, hogy kos vagy se az aszcendensedhez se a keleti horoszkóphoz. Ezt nyilván neked is tudnod kell. Máshol keresd a választ.
2014. máj. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A kos és a vizöntő is független, nem szeret beosztott lenni, elkötelezni magát pedig végképp nehezen tudja. Főleg kombinálva.
2014. máj. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Azért csak van némi köze hozzá, ha az a jellemzés, ami a részletes horoszkópomban van, passzol hozzám.

elvileg 30 éves koromra találom meg magam, illetve egy szakértő szerint, és tanító leszek, de nem pedagógus, nem tanár...

2014. máj. 28. 00:30
 4/11 anonim ***** válasza:
40%
Hát akkor várjál még 3 évet és megtalálod magad. Vagy kérdezz szakértőt arról is hogy nyúl kos vízöntőként mi van veled. Asztrológia helyett inkább pszichológust vagy önismeret gyakorlást javasolnék. Akkor szerinted aki ugyanabban a korházban született ugyanakkor az ugyanolyan teljesen mint te és nem határozza meg azt, hogy ki vagy, hogy ki volt az anyád és apád és hogy nőttél fel?!
2014. máj. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%

Miért? Mert ilyen ez a mostani kultúránk. Nagyon sokan nagyon nehezen találjuk a helyünket asztrológiától függetlenül :( Mert a bizonytalanság átitatja az életünket, és az emberi természetnek ez még új. Szerintem. Ajánlom Csányi Vilmos etológus Egyszemélyes csoportok és a globalizáció c. cikkét, fent van neten. Érdekes megközelítést ad.

Az önismeretet szakértő pszichológus segítségével én is ajánlom. Nekem is ideje lesz majd mennem.

(És szerintem büszke lehetsz rá, hogy ennyi munkatapasztalatod van. Veled egyidős nő vagyok, de csak 6,5 év még mindig lezáratlan egyetemi tanulmányt, és másfél év külföldi takarítást tudok felmutatni + egy többéves se veled-se nélküled 'kapcsolatot'.)

2014. máj. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az utolsónak igaza van!
2014. máj. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az 5-ös kommentjét!


Nyilván a későbbiekben tudom kamatoztani az élettapasztalataimat, és legalább lesz miről mesélnem.


És szerintem mindenki keresi a válaszokat, van aki a Bibliában, van aki az ezotériában, aki odafigyel magára, megkérdezi a miértet.

2014. máj. 29. 00:14
 8/11 anonim ***** válasza:
Ma már kitolódott a felnőtté válás. Tényleg jó, hogy már ennyi tapasztalatod van! Majd megtalálod a helyed! Az, hogy a férfiakkal nincs szerencséd, az se aggasszon! Horoszkóp helyett inkább rendezd a gondolataid, és figyelj a belső hangra, meditálj, és megtalálod az utad. Erősítsd a pozitív gondolataidat és nézz mosolyogva a jövőbe és éld a jelened nyitott szívvel. Ez szentbeszédnek tűnhet :) Én nemrég, 30 felett pályátmódosítottam és szintén nehezen találtam meg az utam és a párom. Rögös volt az út, de utólag látom, hogy mindennek volt értelme és helye, csak akkor mikor épp úton voltam még nem láttam, hogy ide fogok kilyukadni. Szóval csak pozitívan! ;)
2014. máj. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%
Azért, mert ilyen baromságokra pazarlod az energiáid. Nekem például kapásból nem kellene olyan nő, aki ilyen mélyen benne van ilyen ezoterikus marhaságban. Ezen még sosm gondolkodtál el?
2014. jún. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
És mellette még sok dologra, mert nem csak egy dolog érdekel. Nem vok szuk latokoru mint Te kedves utolso
2014. jún. 1. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!