Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió holdjegy, mit tudtok...

Skorpió holdjegy, mit tudtok róla, tényleg nehéz természetű az ilyen ember?

Figyelt kérdés
2014. máj. 29. 19:38
 1/3 anonim válasza:
nem könnyü én is skorpio vagyok..
2014. máj. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
48%
én is skorpió vagyok, és sokszor megkapom emberektől, hogy "húúúúúú akkor veled csak óvatosan szabad bánni, mert a skorpiómarás mérgezőőőőő." Ezzel általában arra céloznak, hogy sok emberért kiállok, ameddig van miért, de ha valaki keresztbe tesz nekem, akkor "hatalmasat szúrok", és az az illetőnek sokkal jobban fáj, mint nekem a tőle kapott sérelem. De ezen kívül csomó jó tulajdonság is van, nézz utána a jellemzésnek googleben:)
2014. máj. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A hold és a napjegy nem ugyanaz. Ha valakire azt mondjuk, hogy skorpió, akkor azt a napjegyére értjük. A hold az érzelmeket, és azok befogadását jelképezi elsősorban.

A skorpió, mivel uralkodó bolygója a Plutó, ezért egy gyanakvó, szenvedélyes, bosszúálló, makacs jegy, melynek van egy sötét oldala is. Ha a Hold áll ebben a jegyben, akkor az illető igen bizalmatlan, kevés emberben bízik. Ám ha sikerül elnyerni a szimpátiáját, akkor azért bármit megtenne. Persze addig, amíg nem csalódik. Utána a legrosszabb ellenség lesz. Hazudni nagyon nehéz neki, mert szinte detektív hajlamai, erős intuíciói vannak és ráérez a turpiságra. Intenzív érzelmei vannak,

melyeket nehéz elfolytani, kordában tartani, főleg ha az illető napjegye Kos, Oroszlán, Nyilas, Skorpió, Rák, Halak.

Mindkét szülőm skorpió, ez alapján írtam. Sokszor nehéz velük, de legalább kimutatják, hogy szeretnek és szinte önpusztításig képesek védelmezni, mindent megadni. Én szeretem

a skorpiókat.

2014. máj. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!