Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Március 1-én születtem. Akkor...

Március 1-én születtem. Akkor most mi a horoszkópom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

19 éves fiú vagyok. Régebben nem nagyon vonzott az asztrológia, de most valahogy egy kicsit elkezdett érdekelni.

Mindig is úgy tudtam, hogy a Halak horoszkópba tartozom, de most hallottam hogy összesen 14 állatjegy van, ami szerint meg Vízöntő(?) vagyok.

A vicces az, hogy a Halak jegyről adott leírás szinte teljesen illik rám. A Vízöntőké pedig kb fele-fele arányban.

Melyiket nézzem?

A hozzáértőbbek adhatnának más érdekes infókat is, mivel most valamiért tényleg elkezdett érdekelni az egész.


Válaszaitokat előre is köszönöm!



2014. jún. 30. 00:27
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem halak
2014. jún. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Halak!

14 jegy???

És mi a plusz kettő?

2014. jún. 30. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Halak a horoszkópod

nem tudom mit értesz érdekes információ alatt de írd be ezt a google be:

Halak csillagjegy>>>és amelyik csak simán kiadja hogy mondjuk halak arra kattints.egy kék oldalnak kell kijönnie

de ez minden horoszkópra van,csak én most a tieddel írtam.ez a legjobb oldal,rám minden passzol,barátnőmre is,és akárki elolvasta eddig 100%-ig magár talált benne :D

2014. jún. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én is március elsején születtem és bizony én is halak vagyok :D
2014. jún. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Halak vagy. Nem lep meg, hogy érdekel, mert elég spirituális csillagjegy.
2014. júl. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!