Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Babánk halak lesz párom...

Babánk halak lesz párom skorpió én nyilas vagyok. Mit örökölhet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lehet vízöntő lesz a pici, de lehet átesik a halak jegybe.

Párommal jól kijövünk, inkább én vagyok dominánsabb a kapcsolatban, de meg szoktunk egyezni mindenben :):)


Nagyon remélem nem lesz félénk visszahúzódó a pici.


Mire számíthatok, mit örökölhet horoszkóp szerint?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2014. szept. 1. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Horoszkó szerint semmit, a jelleme olyan lesz, amilyen jegyen ő születik, vízöntő, vagy halak személyiségjegyek, persze a magatartása a nevelésen múlik majd, de a természete egyéni lesz, nem a tiétekhez hasonló.
2014. szept. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kettőtök génjei keveredését.

Az, hogy milyenné válik, függ kettőtök nevelni tudásától.

"Tanítani betűből is lehet, nevelni csak példamutatással!"

Ha beletörődtök "ez van megírva a csillagokban", még akár sorozatgyilkos is lehet belőle...

2014. szept. 2. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

A horoszkópot nem szabad szigorúan venni. A csillagjegyek azt jelentik, hogy lehetősége van abban a csillagjegyben kiteljesedni. Ettől függetlenül bárki bármelyik csillagjegy tulajdonságait magára veheti, csak feszengeni fog benne illetve nem ő lesz a legjobb benne.


A halakból egy nagyon jó szaktekintély lehet, tudós vagy valamilyen kutató felfedező, ennek kicsit eltorzult formája a mérnök, pl. építészmérnök. A szakmát kisujjából ki fogja rázni mert ehhez egy nagyon komoly rendező és rendszerező szemléletmód kell, ami a halak - szűz tengelyre nagyon is jellemző.


Ettől függetlenül lehet ő kereskedő, csak egy bak jegyű kenterbe veri pénzügyi szakterületen.


Amit a legjobban el fog utasítani az a spiritualizmus. Rá merőleges tengely az ikrek nyilas, tehát ez lesz neki a leginkább idegen és távoli. Nem tudom mennyire vagy spirituális, de 15 év múlva ne csodálkozz, ha elutasítja akár istent, akár az ezoterizmust.


De mint mondtam, minden lehetőség adva van előtte, ahogy egyetlen ember sem egy csillagjegy tulajdonságaival rendelkezik, hanem minddel, csak más arányokban. A legnagyobb mértékben a született csillagjegyünkkel rendelkezünk, de senki nem kényszeríti rád :)

2014. szept. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Úúú, szegény gyerek, nálunk ha ilyen tudománytalan babonák alapján alakította volna a nevelésem az anyám, én felcseperedve azonnal elhagytam volna...
2014. szept. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ez csak kiváncsiság volt semmi több. Már ez ekkora gond, hogy fogalmazódott bennem egy kérdés és kiírtam ide?? Nem ez alapján fogjuk nevelni, de látom, hogy sok kedves ember itt éli ki elfolytott dühét.

2014. szept. 3. 09:46
 6/6 mustafa33 ***** válasza:
Szerintem egy csendes csukamentes morotvának örülne, ha nagyapja ráhagyná.
2014. szept. 5. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!