Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák férfi- Szűz nő. Mennyire...

Rák férfi- Szűz nő. Mennyire nyerő párosítás?

Figyelt kérdés
2014. okt. 6. 06:46
1 2
 1/11 anonim válasza:
Jó párosítás. Anyum asztrológus, úgyhogy sokat hallok ilyesmit. Szóval a napjegyek harmonizálnak egymással, viszont az még olyan sok mindent nem jelent, kell hozzá az aszcendens is, mert néhány emberre az jobban hat, több bolygója ott.
2014. okt. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 csabika1971 ***** válasza:
Munka és takarékosság tekintetében egyetértenek. A Szűz azonban véget nem érő akadékoskodásával folyton megbántja a Rákot, aki ha ezt megelégeli "visszacsíphet az ollójával", s ez kapcsolatukban komoly nézeteltéréseket okoz. A Rák úgy érzi, hogy a Szűz nem érti meg őt. Mindig hűvös, okos, logikus. Talán nincs is benne érzés? Ennek ellenére újra és újra kibékülnek, mert az élet reális, lényeges dolgaiban jól kiegészítik egymást. Ennek ellenére a romantikus Rák, akit az érzelmei vezérelnek, nehezen tud olyasvalakivel együtt élni, akit a józan ész és az értelem irányít.
2014. okt. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Dr. Zoidberg
2014. okt. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
26%
tényleg hiszel az ilyesmiben?
2014. okt. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Becixxx válasza:
Ku-rva fárasztó lehetsz, úgyhogy nem!
2014. okt. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Doctor zsozso válasza:
igazából csak sajnálni tudlak hogy egy hazug áltudományban hiszel inkább mint a saját elmédnek
2014. okt. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom, a második válaszadónak teljesen igaza van.

Egy ideig jól kijönnek, de vannak komoly problémák, de ettől még működhet. A kommunikáció a legfontosabb, minden téren.

2014. okt. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
54%
A megoldás: Ha rákos vagy menny el orvoshoz, ha a nő szűz dugd meg! /PlayLike/
2014. okt. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én rák vagyok, a barátnőm szűz, korántsem egyszerű, de megfelelő odafigyeléssel meg lehet oldani, de ez lehet, hogy csak egyéni dolog, fogalmam sincs.
2014. okt. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én férfi vagyok, a barátnőm nem szűz és egyébként kedvelem a rákot, ja és mindenben lehet hinni, de ez egyénenként változó.Én mondjuk hiszek Einsteinben, Howkingban és a fekete lyukakban számít ez valamit?
2014. okt. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!