Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogy lehet hogy minden passzol?

Hogy lehet hogy minden passzol?

Figyelt kérdés

A horoszkóp nyilas. A nevem Diana, ami a görög mitológiában Artemisz a vadak úrnőjét jelenti.

Hogy lehetséges hogy Artemisz tulajdonságai, a horoszkópom leírása illik rám sőt a személyiség típusom (INFJ) is passzol egymáshoz?



2014. okt. 17. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Érdekes :)

Nekem is hasonló a helyzet. Nevem Brigitta (erős, erényes), INFP és halak. Minden passzol. Van ilyen, nem tudom, hogy lehet, de van :)

2014. okt. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Legoman ***** válasza:
Lehetséges, hisz nem véletlenül, akkor születik az ember, amikor születik. Keresgélj a számmisztikában, ott sokkal több mindent találsz az ilyen dolgokról. :)
2014. okt. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Lyukas Fasírt válasza:

Nevem nem írom le, viszont nálam kicsit érdekesebb a helyzet: Skorpió, INFP


:)

2014. okt. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Ozmium42 ***** válasza:

Ezt figyeld:


Ózdon születtem, július 4-én. A Féran naptár szerint ehhez a Dátumhoz az Ózd, mint férfinév tartozik. Július Szent Jakab hava, és ő a gyógyszerészek védőszentje, ami szintén stimmel. A horoszkópom (rák) szintén jól leírja a jellememet, ugyanakkor azt hallottam és olvastam, hogy a horoszkópok csúszásban vannak, és korrigálás után megváltozna sokaknak a csillagjegye. Ennek utána néztem, más jegybe kerültem én is, ami egyáltalán nem jellemző rám.


Szkeptikus vagyok, és nem tulajdonítok jelentőséget ennek. Ilyen összefüggéseket mindenki találhat saját magára. Azokat kell figyelembe venni, amik klappolnak, minél több, annál jobb, és ami nem illik a képbe, azt nem kell figyelembe venni, pedig ezek kerülnének a valószínűség számítás nevezőjébe.


Gondolkozz el rajta, hogy mennyi mindent ignoráltál.

2014. okt. 18. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Újra életre kellt benned a görög mitológiai úrnő.XD ;)
2014. okt. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én December 8.án születtem és szept. 8.án van a névnapom. A születésem napja a szeplőtelen fogantatás napja a Biblia szerint és a névnapomon pedig Mária neve napja is ...
2014. okt. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az INFJ miért passzol Artemiszhez/a nyilas jegyhez? Szerintem szimplán ott látsz összefüggéseket, ahol akarsz.
2018. nov. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!