Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi lenne a legmegfelelőbb...

Mi lenne a legmegfelelőbb csillagjegy?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :) A párommal családtervezésben vagyunk, én szűz vagyok (N), ő bak (F). Arra lennék kíváncsi, ha szeretnénk két gyermeket a jövőben, mi lenne a legmegfelelőbb csillagjegy. Nem feltétlenül akarom beidőzíteni, csak érdekel.

Kérem, azok a válaszadók kerüljenek, akik szerint a horoszkóp hülyeség és nem számít, stb... Én csak a kérdésemmel kapcsolatos véleményre vagyok kíváncsi, nem egyes emberek beállítottságára. Köszönöm! :)



2015. jan. 1. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
banán
2015. jan. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

kicsit egoista, de szerintem a Rák :-)

velünk mindent meg lehet beszélmi, megértők vagyunk...

persze nem tökéletesek, de szerintem az összes jegy közül velünk a legegyszerűbb kompromisszumot kötni :)

2015. jan. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
Szegény gyerek.
2015. jan. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
elég furcsa kérdés, de én például, ha fiam lenne, akkor legyen skorpió vagy rák, ha lányom, akkor kos vagy mérleg. (például nyilas, oroszlán, ikrek semmiképpen. lehet, hogy hülye válasz, mert a nemet nem lehet "kiválasztani", de most elvonatkoztattam a valóságtól) :D
2015. jan. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy jó ezt előre eldönteni, mivel szinte mindegyik jegy "megfelelő" lehet, még akkor is, ha első látásra úgy is tűnik hogy nagyon ellentétben van a ti jegyeitekkel. Úgy értem az ami papíron furcsa párosításnak tűnik, a valóságban működhet. Pl. én is Szűzben születtem, de sokszor nem bírom más föld eleműek beszűkültségét, hiába mondják hogy az ugyanolyan eleműek jól kijönnek egymással. Szerintem inkább azt döntsétek el, milyen jegyűt nem szeretnétek (abból azért valószínűleg kevesebb lesz), a többit meg bízzátok a véletlenre.
2015. jan. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Bika, Halak, Rák.
2015. febr. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!