Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Pusztán a születési dátumomból...

Pusztán a születési dátumomból meg lehet állapítani hogy mit tartogat számomra a jövő?

Figyelt kérdés

#jóslás a csillagokból
2015. jan. 3. 23:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem.
2015. jan. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
látom hogy sok hülyeséget fogsz még bevenni
2015. jan. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hogyha már jóslásról van szó .. szerintem inkább ne tudja az ember , hogy mit tartogat számára a jövő elég , hogyha a jelenbe élünk és kivárjuk a sorunkat , majd csak hiszünk és reménykedünk , hogy szép jövőnk lesz. :) De hogyha hiszel abba , hogy magad is képes vagy szebbé és jóvá tenni a jövődet akkor nem kell nagy dolgoktól félni , annyit kell csak megjegyezni , hogy azért az életben mindig is lesznek valami akadályok , problémák amiket csak szimplán meg kell oldani , de persze rajtunk is függhet az egész , hogy hogyan és mennyire állunk hozzá a dolgokhoz hidd el. Gondolatnak teremtő ereje is lehet ezt még egy tanáromtól halottam , lehet kicsit hülyeségnek hangzik , de azért szerintem van benne valami

[link]


[link]

2015. jan. 4. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet kicsit eltértem a témától bocsi.. :) amúgy nem tudom őszintén szólva azt , hogy dátumból a jövőt meg-e lehet állapítani a válaszom : talán , de nem biztos . Ha már jóslást is szeretne végezni az ember akkor inkább szerintem csillagjegyekből és talán dátum , de mondom nagyon biztosra én nem teszem a dátumot. Ha meg annyira érdekelne téged a téma akkor szerintem inkább keress rá valahol az interneten vagy könyvtár vagy pedig beszélj olyan fajta emberrel aki szinte ezzel foglalkozik. Remélem azért tudtam segíteni valahogy. :)
2015. jan. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hol az összefüggés a kettő között?
2015. jan. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
47%

Természetesen IGEN!

A te jövőd és a veled egyidőben született bushmané azonos: amikor eljön a Nagy Kaszás visz mindkettőtöket.

No és másokat is, kivétel nélkül.

2015. jan. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!