Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen a csillagjegyed? Illik...

Milyen a csillagjegyed? Illik rad az altalanos horoszkop szerinti jellemzes?

Figyelt kérdés

2015. febr. 20. 10:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
A nyugati napjegyem skorpió, de ennél azért összetettebb vagyok, a napjegy csak egy tényező a sok közül. A részletesebb jobban illik rám.
2015. febr. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Ikrek vagyok,es tokeletesen illik ram.
2015. febr. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Egyébként nem az számít, hogy valaki mikor fogant?
2015. febr. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Én úgy olvastam valahol, hogy az első levegővételt veszik alapul, mert az egy "megfogható időpont". Amikor még nem volt ennyi vizsgálati lehetőség, ultrahang, terhességi teszt, a fogantatás ideje teljesen bizonytalan volt.
2015. febr. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Vízöntő vagyok és rám teljesen igaz a jellemzés.
2015. febr. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Halak vagyok, és rám is teljesen igaz a jellemzés
2015. febr. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ikrek vagyok, és csak részben illik rám. Ha az ikrek külső adottságait olvasom akkor az nagyon távol áll tőlem.
2015. febr. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
Ez hülyeség. Olyan mintha azt mondanám, hogy nem te vagy a legszebb ember a világon de nem vagy teljesen csunya. Az ilyenekben csak olyat mondanak ami kb mindenkire illik. Olvass el egy másikat és meglátod.
2015. febr. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
A Nyugati-horoszkóp alapján az én csillagjegyem Mérleg. Szinte minden igaz rám, fôként az, hogy imádom a divatot, a szép elegáns darabokat és azt, hogy nem szeretek veszekedni.
2015. febr. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
Bocs: *az is
2015. febr. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!