Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlán nő és oroszlán férfi?

Oroszlán nő és oroszlán férfi?

Figyelt kérdés
összelehet hozni egy párkapcsolatot? van aki hasonló cipőben jár? még csak ismerkedünk..természetesen könnyen levesszük egymást a másik lábáról
2015. ápr. 10. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó sok vad szex lesz.
2015. ápr. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Hát egy nőstény és egy hím oroszlán egybe illenek. Bár a hím sok nősténnyel érzi jól magát de a vége biztos hogy sok kicsi oroszlán kölyök lesz.
2015. ápr. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Attólfügg!

szerintem az oroszlán nagyon öntörvényű makacs konok, néha butácskán is ragaszkodik egyes dolgokhoz, pedig ő is tudja, hogy nincsen semmi értelme. Nem bántásból írtam. ez csak spekuláció!

szal szerintem két nagyon makacs és öntörvényű ember....ez rád bizom, hogy mennyire jó párosítás! hisz rajtatok múlik. Lehetek mindketten olyan abban a témában elfogultak ön fejüek, de amit egyikötöknek sem szabad tenni a másikkal, az az, hogy neprobáljátok egymásra eröltetni mind magatok mind a véleményetek. egy oroszlánnál szerintem fontos mindig úgy kezdeni a mondandódat, hogy szerintem, így majd nem érzi erőszakosnak a véleményed. Az oroszlánok nagy fönökök és a maguk ura. Erősek és határozottak, de néha bizony neki is szükségük van támogatásra, de akkor se szeretik ha valaki meg probál beléjük beszélni valamit.

na szóval ha ezenfelül ti képesek vagytok elfogadni egymást, mint hasonló szerkezetű emberek, és megtanuljátok mikor hogy kell bánni a másikkal akkor miért ne?! egyet értetk a gyerek dologgal is. Az oroszlánoknak nagy szüksége van a családra. Akkor érzi igazán biztonságban magát, és a kedvező háttér nagy mértékben befolyásolja a kompromisszum képeségüket.

elnézést kérek most tőled ha esetleg valami zavarót esetleg bántót mondtam. Nem akartalak meg bántani eszem ágában se volt. Én nem gondolom, hogy bármi is bántóan hangzana feléd, de ha még is sajnálom, nem rosszból írtam, csak nekem is van pár oroszlán ismerősőm, akiket szerettek, de így már megtanultam mit lehet mit nem! mindannyian különbőzőek vagyunk.

2015. ápr. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a véleményeket :) nem vettem semmit se fel bántónak, pontosan tudom, hogy gőgős természetű vagyok és vannak negatív tulajdonságaim amik a jegyemből fakadnak, ugyan akkor szeretem is hogy oroszlán vagyok, sok pozitív is társul hozzá. sajnos azt veszem észre, hogy az oroszlán pasiknak mindig tip topnak kell lenni, és szeretnek félre kacsingatni, viszont én mint oroszlán nő nem tűröm el az ilyesmit és elvárom a hűséget amit én is tudok nyújtani persze csak ha kölcsönös a szerelem
2015. ápr. 11. 13:18
 5/6 anonim válasza:
100%

én is és a volt pasim is oroszlánok voltunk.

a mi kapcsolatunknak nem lett túl jó vége....

kezdetben csak ordítozott velem de aztán egyszer megvert! soha nem kivánom ezt neked! én azóta kerülöm az oroszlánokat. az egyik barátnőm aki nagyon otthon van ebben a témában azt mondta hogy mivel az oroszlán harcos típus ezért nem ajánlott összejönni "egy másikkal"! de ez a te döntésed! remélem a te történetednek nem lesz ilyen csunya vége:)))))

2015. ápr. 13. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tűzjegyűként mondom, hogy az oroszlánokkal kettős érzéseim voltak mindig is, úgy pasikkal, mint nőkkel.

Annak ellenére, hogy az oroszlán pasi részéről úgy éreztem többször is, hogy azt gondolja: én vagyok az egyetlen, akivel egy hullámhosszon van, szinte minden szempontból, számomra van egy taszitó oldala: először is a megbizhatatlanság (titkokat venne ki belőled, de már nem garantálja, hogy azokat meg is őrzi, hanem inkább tovább adja, hogy másokat befolyásoljon, stb.), érzelmileg nagyon nem lát át sok dolgot, az egyik legfelületesebb jegy, viszont jól tud vezetni, ez igaz.

Egy oroszlán pasit sokkal magabiztosabbnak, lazábbnak láttam mindig is, hogy egy oroszlán nőt, aki állandó jelleggel szinte betegesen féltékeny a hatalmára és az általa birtokolt emberekre, állatokra, tárgyakra, ez nekem már túl sok, viszont az oroszlán nőktől nagyon sokat lehet tanulni. Oroszlán pasinak és nőnek is viszont vannak olyan értékes és emberséges pillanataik, mint egyik jegynek sem, ezeket szeretem a legjobban.

Az előző válaszoló irásán ledöbbentem, nem gondoltam, hogy ennyire durva tud lenni egy oroszlán pasi, az viszont biztos, hogy amikor veszekszik, akkor rendkivül primitiv a hozzá közelállókkal szemben, nagyon csúnyán bántani tudja őket, illetve pont a kis apró titkokkal járatja le párját mások előtt, ez nem más, mint primitivség. Az is mutatja, hogy mennyire primitiv olykor, amikor fontos döntésekben mindig az számit nála,hogy melyik nő a szebb és szexisebb, nem pedig az eredmények, erények, kitartás, stb.

2015. ápr. 13. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!