Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ismertek Oroszlán csillagjegyű...

Ismertek Oroszlán csillagjegyű férfit?

Figyelt kérdés
Milyen tulajdonságokkal rendelkezik?
2015. ápr. 25. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
56%

A ferjem oroszlan es a pasim is oroszlan es allatira hasonlitanak, plusz az egesz csaladom a ferjem reszerol oroszlan.


Az oroszlanok baromi buszkek ennelfogva nagyon sertodekenyek, romantikusak viszont a legaprobb dolgokon kepesek magukat felhuzni es duzzogni. Fontos, h igazuk legyen es erezzek azt h szeretik es szukseg van rajuk, cserebe kimutatjak h imadnak, elhalmoznak es mindennap bokolnak.


Nem igazan a rendmaniajukrol hiresek, jo a humoruk, es nagyon hatarozottak de belul sosem elegedettek magukkal. Hiuak, a vegtelensegig. Mindegyik azt hangoztatja h ok a belsot nezik nem a kulsot, de tipikusan az a jegy aki buszke arra hogyha a csaja/felesege jo no, sot ezt el is varjak.


Feltekenyek es a joindulatuak, kicsit naivak es baromi konnyen befolyasolhatoak masok altal. Imadnak flortolni es nagyon baratsagosak, szexualisan baromi jok. Hatuluto h hirtelen haraguak es utana orakig duzzognak.


Mindent megjegyeznek, marmint a serelmeiket es hetekkel kesobb is felemlegetik:-))Az onbizalmuk egyfelul a beka alatt van, masfelol pedig ok a vilag legklasszabb teremtmenyei a sajat szemukben, marmint szerintuk ok okosak es zsenialis a humoruk de ha vegre talalkoznak almaik nojevel akkor csak baromi nehezen hiszik el h a nonek pont ok kellenek.


Konnyu oket elcsabitani, ettol fuggetlenul nem kimondottan megcsalos jegy, de kepesek felrelepni akkor ha igazan szerelmesek lesznek valaki masba.


Csaladcentrikusak, gyerekszeretoek es totalisan kapcsolat fuggoek. Fontos h erezzek a torodest, a legkisebb figyelmessegnek is orulnek, sot, ok is figyelmesek.Nagyon jokat kehet veluk rohogni, szorakoztato emberek es helyen van az eszuk es a szivuk. Oszintek, keptelenek a szinjatekra es a szerelemert mindent eldobnanak.


Az osszes oroszlan akit ismerek vezeto beosztasban dolgozik, de nyilvan vannak kivetelek. Szeretnek utazgatni, jokat enni es utaljak az olcso dolgokat a sajat nojeiken is. Szamukra elvaras, h a no es a megjelenese is minosegi legyen, de nem marka maniasok szoval nem tudjak megmondani h ez most Zeigna vagy Tom Ford, csak szeretik a minoseget.


Hirtelen ennyi jut eszembe, ja es imadnak almodozni, vagyakozni, sajnalni magukat, de amikor szerelmesek akkor mindent megtesznek azert h emghoditsak a kiszemelt not, fuggetlenul attol h hazasok e vagy sem:-))


Szoval ez a tapasztalatom veluk kapcsolatban igy roviden, ja es a hajlamosak a depressziora:-)

2015. ápr. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
1-es vagyok: En Nyilas vagyok ergo vonzom oket mint a magnes (atuz jegyek ugye😄)
2015. ápr. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 piriiiii ***** válasza:
70%

Ismerek.

25-26 éves fiatalember, hegedűs, zenei iskolába jár, kedves és jóhumorú, barátságos. Nekem szimpatikus. Bár néha mintha egy kicsit... lenéző lenne. Vagy felszínes. Vagy nem is tudom, de van benne valmai furcsa.

2015. ápr. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. ápr. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
28%

Én nem, mert az az egy, akit nem ismerek (szóval ismerek, de mégsem ismerem), azzal jobbnak láttam nem ismerkedni, mert ő maga nem akart ismerkedést kezdeményezni, inkább várta, hogy a másik tegye meg ugye... Ezzel mindent el is mondtam róla, ugye? :)


Érthetőbben:

Ő volt a hirtelen alakult társaságban az, aki nem volt visszahúzódó, mindenki érezte a jelenlétét, de beszédbe magától senkivel se elegyedett, csak azzal, aki néla kezdeményezett. Vagy akkor is beszélt ha éppen ő irányította a csapatot, hogy merre menjünk, de az nem olyan beszélgetés, érted.

Na az a tipikus ember, aki mellé ha keveredsz, lehet egymás mellett kullogni kínos csendben, ha rajta múlik...


Aztán ha kezdeményezel, akkor válaszol persze,de sokat magáról nem regél és nem is érdeklődik a másikról. Továbbá ha valami fizikai aktivitást kezdeményez valaki, akkor benne van ő is a játékban, anélkélkül hogy nagyon hívná is az ember. De az ilyen játékokban mindenképp győzedelmeskedni akar. Aztán ha megnyerte, akkor dagad a melle és kussol tovább, ha nem akkor meg azért kussol.

Szóval így kezdődik egy oroszlánnal... (Nekem nem volt kedvem folytatni...)

2015. ápr. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%

Amiket eddig leírtatok, az nagyon is igaz. Sokáig azt hittem nyilasként, hogy egy oroszlán pasi lesz az igazi, de egy idő után kiábrándultam belőlük, főleg amiatt is, mert sajnos a párjával nagyon csúnyán és valóban lenézően beszélni sokszor, akkor is, ha az neki mindent megad testileg, lelkileg, ágyban és azon kívül is.

Másik furcsa szokása az, hogy csak a külső alapján ítél meg embereket, fanatikus módon, emiatt voltaképpen csak azt hiszi magáról, hogy ismeri az embereket ...

2015. ápr. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Amiket leirtatok abban van igazság.

A párom oroszlán.

És ő is keveset beszél, sokszor megbánt és észre sem veszi. Emelgeti a hangját.. Nem nagyon ismeri be ha hibázik... Egyszerüen neha csodálkozom milyen hülyeségeket csinál és nem veszi észre :)

Humora nem nagyon van.

De azért tud kedves is lenni..

2015. ápr. 29. 11:51
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
Szívesen :)
2015. máj. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!