Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan hódítsak meg egy bak...

Hogyan hódítsak meg egy bak férfit? (oroszlán nő vagyok)

Figyelt kérdés
2015. máj. 22. 13:56
 1/10 anonim ***** válasza:
48%

Manapság már az oroszlánok is tudnak irni meg olvasni?!

Mik vannak!

2015. máj. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%

Ezek a cirkuszok mire nem nevelik az állatokat írni olvasni is tudnak, kész állatkínzás. :D


Elképzelem, ahogy az idomár belép a szobába és egy oroszlán ott gyikezik. :D Az meg megdorgálja, hogy ideje lenni visszamenni a ketrecbe ott is van wifi. :D

2015. máj. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De az oroszlán arra is képes, hogy ilyen idézlen megjegyzésrk után... Leharapja báki fejét!
2015. máj. 22. 14:38
 4/10 anonim ***** válasza:
9%
dehogy képes
2015. máj. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Első körben elég, ha nem eszed meg!
2015. máj. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A bakok nagyon érzékenyek, tűz jegyűekhez nem igazán illenek. Sok türelem kell hozzá, az biztos.
2015. máj. 24. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szerintem sem illesz hozzá. Egyébként rengeteg idő kell neki. A sok együttöltött idő feltudja oldani.
2015. máj. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 ksusy válasza:
100%
Nem könnyü! Nekem Bak párom van, és én is oroszlán vagyok.Három év után tudtunk összeköltözni. Könnyen esik szerelembe, de nem képes érte lépni. Nagyon ingatag, határozatlan, sose tudod mit is akar igazán,
2015. máj. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Remélem összejöttök majd és boldogok lesztek..... De miért a horoszkópra alapozod a kapcsolatodat vele? Ismerek egy Vízöntőt,aki az Oroszlán párjával ki nem állhatták egymást. Folytonos szenvedés és hadakozás. Pedig a horgospók ,hókuszpók..Khmm,horoszkóp szerint teljesen összeillettek. Ez követve a Vízöntő jegyű személy összejött egy Halakkal és lás csodát,majd megeszik egymás,annyira szerelmesek. Már régóta együtt vannak pedig.

Mit vonunk le következtetés képen? ;)

2015. máj. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Láss*


De ha annyira fontos számodra a horoszkóp és nem nem győz meg az egész,gondolj bele,hogy miért van az,hogy ha minden jegyhez le van írva,hogy ki illik hozzá és kit ki nem állhat,akkor miért van az,hogy egy olyan jegyű tetszett meg,akivel egyébként nem szabadna jóban lennetek? Ez állna útba a boldogságodnak? A gátlás,hogy lehet, a horoszkóp szerint nem illetek össze? Ez akkora egy...Na,mindegy.

2015. máj. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!