Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a különbség a bak és a...

Mi a különbség a bak és a szűz jegyűek között?

Figyelt kérdés
Szerintem sok különbség nincs.

2015. jún. 1. 18:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%
Az, hogy az egyik szűz a másik pedig nem. Egyébként én bak vagyok van szarvam meg minden. Akarsz még többet tudni E bakról és a szűzről? :D
2015. jún. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
A születési dátum?
2015. jún. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%
Például máskor születtek.
2015. jún. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%
Az, hogy a bak születésekor szűz, de nem minden szűz bak!
2015. jún. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
24%
Nem szarnak egymas homlokara
2015. jún. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én egy szüzet ismerek,akiről tudom,hogy az, ő sokszor nem látja reálisan a dolgokat.
2015. jún. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
#6: Vagy te nem látod reálisan a dolgokat.
2015. jún. 2. 08:52
 8/15 anonim ***** válasza:
62%
A kommented alapján te vagy a szűz és hamar sértődsz, ha nem azt látod, amit szeretnél. Pedig szegény válaszolóban van valami. Ha csillagjegyek alapján keresed a személyiséget, valóban nem látod reálisan a dolgokat.
2015. jún. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Én bak vagyok.
2015. jún. 3. 09:18
 10/15 anonim ***** válasza:
45%

Szerint a Bak nagyon rátelepszik mindenkire, túlságosan is, elmondásuk szerint azért, mert nem szeretik a bizonytalanságot. A Bak-nak sokszor olyan eszközei vannak céljaik elérésére, hogy azokról jobb nem tudni, legtöbbször nagyon csúnyán használ ki embereket, konkrétan Gátlástalanul, ezt tapasztaltab sokszor családban, kollégáknál, szomszédok között is, legyen szó nőről vagy férfiról.

A Szűz jegyűek egy kicsit természetesebbek, spontának, elviselhetőbbek, jobban alkalmazkodóak és nem mindig érdekemberek, ez fontos, férfiak is, nők is.

2015. jún. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!