Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Segítene az alábbiakban, aki...

Segítene az alábbiakban, aki jártasabb a témában?

Figyelt kérdés

Nyilván azért kérdezek itt, mert erre vagyok kíváncsi.


No, szóval, ezt olvastam valahol:

"Nap-Hold együttállás, oppozíció nagyon gyakori házasságjelölő. A Szaturnuszi kapcsolódások stabilizálják, tartóssá teszik magát a kapcsolatot, a Jupiter pedig támogatja, segíti az elfogadást két ember között, a kapcsolódásuknak megfelelően könnyebben vagy nehezebben."


Nekem van ilyesmi valakivel, egyikünk sem házas még, kicsit több, mint 2 éve ismerjük egymást, neki akkor lett valakije éppen (őt is ismerem), szóval esélyem sem volt. Viszont azóta egyre jobban ismerjük egymást, igaz, eléggé lassan, de erősen hatással vagyunk egymásra, ő sem tud megállni bizonyos dolgokat, és én sem, de egyikünk sem az a kicsapongó típus, de elég hülye helyzet kezd kialakulni.


2015. jún. 5. 11:27
 1/2 A kérdező kommentje:

Egy ilyen témájú, szinasztriával foglalkozó cikkben olvastam ezt a szöveget. A Szaturnuszról azt olvastam, hogy az lassú, illetve lassító hatású.

Nekem szinte egy az egyben ilyen állás van egy bizonyos ismerősömmel szinasztriával összevetve, mint amit a cikkben írnak, és nagyon egymásra vagyunk amúgy hangolódva, olyan, mint hogyha mindig ismertük volna egymást, néha meg sem kell szólalnunk, egyre gondolunk, mint hogyha ismernénk egymás gondolatait, néha úgy érzem, hogy ha más körülmények között találkoztunk volna, és nem kollégákként, rég együtt lennénk, de nagyon lassan bontakozik ki az egymáshoz fűződő kapcsolatunk, de minél jobban ismerjük egymást, valahogy ő is annál jobban figyel és keresi a társaságomat, a tekintetemet, és akivel akkor összejött, azzal meg egyre több a feszültsége mások előtt... stb.


Kíváncsi vagyok, mit gondol erről egy olyan, aki jártas ebben a témában. Ha már itt sem lehet anonim kíváncsi az ember, néhány idióta miatt, és nem akarok fizetni senkinek, mert a fizetősben meg nem hiszek, hol lehetnék kíváncsi? Ez az oldal arra való, hogy anonim kérdéseket tegyünk fel, és ha már van ilyen téma, akkor ezzel kapcsolatban is. Ha nem lenne, mást keresnék, de fizetni akkor sem fizetnék.

Aki annyira ráér olyan dolgokkal foglalkozni, ami nem érdekli, annak javaslom, hogy inkább kezdje el bemagolni a római jogot, egyik egykori történelemtanárunk azt mondta, hogy eléggé terjedelmes...

2015. jún. 5. 21:42
 2/2 anonim ***** válasza:

Tisztelt Kérdező!


Álltalánosságban a válasz az, hogy igen. De fontos kérdés, hogy kinek a Napja áll a Holdhoz képest konjunkcióban vagy oppozícióban, mert a nőnek a Hold, a férfinek a Nap az, amit élnie kell, és a többi jelölő hogyan áll.

A leírt szituáció, analóg a tipikus munkahelyi flörttel. Messzemenő következtetést levonni ezek alapján nem lehet.

A szinasztria egész képlete értékelhető, így egy kiemelt momentum nem. Az életben végtelen számú variációban kapcsolódunk másokhoz, ennél egzaktabb kapcsolattal akár, mégsem alakul ki viszony. Szeretném jelezni, hogy a Szaturnusz nem stabilizál semmit. A személyiség felelősségtudata, a társunkkal alkotott társkapcsolat és a kapcsolatért érzett felelősségünk az, ami tartóssá tehet egy kapcsolatot. Erre szimbolikusan lehet jelölő a Szaturnusz, de arra is, hogy ott, azon a területen, ahol kapcsolódunk, ott az elkötelezettséget, a korlátot, és a lemondást is meg kell élnünk.

A kapcsolataink révén, segítőket kapunk, az életfeladatunk megéléséhez, és lehet, hogy valakinek pont a hűség az, amit tanulnia kell, ezért csábító kolléga, vagy kolléganő jelenik meg, hogy dönthessen. A döntés, mindig viszonyítás. A meglévő kapcsolathoz képest, a kilátásban lévő ízgalmas, és sokat sejtető. De figyelmeztetlek, hogy ez akkor is így lenne, ha az aktuális ember lenne a párod.

Üdvözlettel

TL

2015. jún. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!