Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A Kos férfiak és nők hogyan...

A Kos férfiak és nők hogyan élik meg az őszinte érzelmeket, mélyebb szerelmeket? Mire van szükségük egy komolyabb kapcsolatban arra, hogy hűségesek legyenek?

Figyelt kérdés
Eddig csak a felületességet láttam részükről, az erős szexcentrikusságot, hűtlenséget, "trófea gyűjtéseket".

2015. jún. 7. 09:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én meg az ellenkezőjét. Ráadásul egyik a nagyapám. Nála hűségesebb, odaadóbb, szorgalmasabb embert nem ismerek. Talán csak a skorpió anyám érhet a nyomába.

Jó lenne már felfogni, hogy a horoszkóp nemcsak napjegyből áll. Számít a házak helyzete,egymáshoz való fényszöge, többi bolgyó. Lehet semmilyen hangsúlt nem is kap a napjegy.

Amelyik kosról tudom, hogy hűséges, azoknak bak/bika/rák holdja volt és legtöbbször halak/bika vénusza. A kos vénuszúak valóban csapodárok. Legalábbis az isemrőseim és családtagjaim körében végzett felmérés alapján. Kb. 30 kost elemeztem ki születési idő alapján. Nagyapám is bak holdú, halak vénuszú. Soha nem csalta meg nagyamát, pedig az utálatos, parancsolgató és ráadásul kövér, beteg is volt. Nagyapám viszont az élete végéig kiszolgálta. Sőt, még a nagyanyám fogyatékos unokáját is sajátjaként szereti, nem adná be semmi pénzért otthonba. Mi ez, ha nem mély érzelem?

2015. jún. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Tipikus hókuszpókmegszállott vagy.
2015. jún. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én kos nö vagyok.

Ha szeretek valakit ,nem csalom meg.De sok szeretetre és oda figyelésre van szükségem és utàlok unatkozni!

Viszont azt szeretem ha tetszem a férfiaknak( na de ki nem?)

És lehet hangot adok annak,hogy huu de jò pasi de egy ismeretlenért egy kalandért nem kockàztatnàm a jòl müködö kapcsolatomat!

2015. jún. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Az én barátom Kos és már 3 éve együtt vagyunk. Eddig talán ő a leghűségesebb, akivel valaha együtt voltam. Szeret flörtölni, de ezt sokszor rá kell hagyni...csak azért csinálja, hogy bizonygasson magának, de attól nem csalna és nem is csalt meg egyszer sem. Amúgy én Rák vagyok és mindig azt írják, hogy ez a 2 jegy nem illik össze... Ezt csak azért írtam le, mert nem kell mindent elhinni a horoszkópoknak sem.
2015. jún. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én kos nő vagyok. Sokáig azt hittem magamról, hogy én hűséges vagyok, ez hülyeség, hogy a kosok csapongók, stb. De évekig benne maradtam egy rossz kapcsolatban, nagyon nehezemre esett kilépni belőle. És, hogy nem csaltam meg az exemet, nem rajtam múlt, hanem azon, akivel meg akartam csalni. Aki egyébként vízöntő, hát nekik is sajátos etikai kódexük van, és ahhoz ragaszkodnak. :D Nekem az volt a problémám, hogy nem éreztem, hogy az exem szeret. De bizonygatta, állandóan. Emiatt magamat hibáztattam, hogy velem van a gond, hát biztos szeret... De igazából folyamatosan bántott, mindenért engem hibáztatott, stb. Aztán jött egy férfi, akinek miden gesztusából az jött le, hogy tetszem neki, és sokkal jobban értékel, mint a párom. Trófeákat csak akkor gyűjtök, ha nincs kapcsolatom. Szóval még nem voltam csalfa, de csak egyszer kerültem ilyen hezetbe, és tényleg nem rajtam múlt a dolog. Azért akárkivel nem csaltam volna meg az exemet, csak azért, hogy szexeljek egyet. 27N
2015. jún. 18. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kos nő vagyok skorpió holdjeggyel.

Az én saját véleményem szerint az aszcendens nem nyom sokat az ember személyiségén, ezt többször megfigyeltem. Az egyik barátnőmnek Szűz az aszcendense, de egyáltalán nem látok benne a Szűzre jellemző tulajdonságokat. Egy másik barátnőmnek Rák az aszcendense, de rá se illik semmi, ami a Rák aszcendensű emberekre. A holdjegyük viszont sokkal inkább hatással van rájuk. A Szűz aszcendensű barátnőmnek Kos a horoszkópja és Halak a holdjegye. Míg a Szűz jellemzőit nem vélem felfedezni benne, addig a Halak holdjegyet annál inkább. Ezt több embernél megfigyeltem már, tehát én nem igazán adok sokat az aszcendensnek, inkább a holdjegynek:)

Az én esetemben viszont tényleg fontos a holdjegy, mivel skorpió a holdjegyem. Egy oldalon azt olvastam, hogy ez a holdjegy nagy hatással van az emberre. Akinek ez a holdjegye, mindegy hogy milyen a horoszkópja, inkább fog emlékeztetni egy skorpióra. Ez nálam nagyon igaz. A horoszkópom jellemzése szerint egy erős, úttörő, mindenkit elsöprő, domináns Kos vagyok. Ez rám viszont nem igaz, rám sokkal jobban illik egy Skorpió jellemzés. Legfőbb jellemzőim a féltékenység, érzékenység, akit szeretek azért sok mindent megteszek, ha valami tényleg fáj, akkor nem hisztizek hanem tűröm, igaz az is hogy gyakran előre megérzek dolgokat, ha tévednek a megérzéseim az nagyon ritka, a titkolózás is igaz, szeretem az emberekből kihúzni a leféltettebb titkaikat is, én viszont nagyon ritkán mondom el az enyéimet. Viszont a bosszúállás nem az én asztalom. Bár nagyon sokszor úgy érzem, hogy néhány ember megérdemelné, hogy ugyan olyan szemét módon viselkedjek vele, mint ahogy ő viselkedett velem, tehát maga a bosszúállás vágya és gondolata megfogalmazódik bennem, de nem teszem meg. Szóval, igen ezek inkább a Skorpiókra jellemzők. Ha mégis van közös vonásom a Kosokkal az azért van, mert természetesen a horoszkópom Kos, így nem meglepő ha előtör belőlem, plusz a Kosnak és a Skorpiónak is a Mars az uralkodó bolygója, tehát vannak közös jellemzőik.

Nekem ezek a tapasztalataim:)

Egyébként ezt a Skorpió holdjegyes dolgot másokon is észrevettem már. Van olyan akinek Ikrek a horoszkópja, Oroszlán, Bika, nekem a viselkedésükből mégis a Skorpiókra emlékeztetnek, tehát nekik is nagyban befolyásolja a karakterüket ez a holdjegy.

2015. júl. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!