Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mennyire romantikus természetű...

Mennyire romantikus természetű a bika?

Figyelt kérdés

Csak a kapcsolat elején szerettek romantikázni, vagy később is, hónapokkal akár évekkel a kapcsolatban? (Vagy talán egyáltalán?)

Hogyan szoktátok kimutatni ha szerelmesek vagytok, szerettek valakit?

A férfi nemre lennék leginkább kíváncsi, de a női nem képviselőitől is szivesen meghallgatnám a tapasztalatokat :)

Kort is ha lehet :)



2015. jún. 13. 15:48
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nem azok, engem egyszer majdnem megtámadott egy. Bár a vörös színre bevadulnak, valamilyen szinten nevezhetjük romantikusnak.
2015. jún. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem azok... Legalábbis én az vagyom, nagyon.
2015. jún. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%

Én nem dugnék bikával. Azok akár 1,5 tonnásra is megnőnek:

[link]

2015. jún. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%

Minthogy családcentrikusak, eléggé romatikusak is tudnak lenni.

De az udvarlók között is van sok hantás, nem magabiztos. A Bika ha udvarol, akkor abban bízhatsz is, ugyanakkor szerintem az egyik legszebb férfi típus :)

2015. jún. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
Hogy romantikus-e, azt nem tudom, de ízletes a húsa. :)
2015. jún. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi a hasznos válaszokat.

2, te hogyan mutatod ki, hogy romantikus vagy? ÍIsmerek olyat aki annak vallja magát, de mégcsak a legcsekélyebb jelét sem adta (3 éves kapcsolatban - de ő nem bika).


A többiek pedig, mivel ezotéria/horoszkóp témában tettem fel a kérdést, evidens, hogy nem a konkrét állatról beszélek, de azért köszi a vicceket, majdnem nevettem.

2015. jún. 14. 15:24
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Nekem majdnem 5 évig volt egy bika párom (harmincas férfi). Romantikusnak tartotta magát, ennek ellenére egyetlen egyszer volt egy nagyon romantikus megmozdulása, egy vacsora, amit ő csinált (még a kapcsolatunk elején). Az elején voltak kedveskedések, ajándékok, később csak praktikus ajándékokat vett, virágot is csak azért, mert mondtam neki, hogy azt szeretem. A kezemet kb. úgy kérte meg, mintha kenyeret kénre a péktől. Nem vett előre gyűrűt se, semmi... Csak néztem.
2015. jún. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
És igent mondtál?
2015. jún. 18. 19:10
 9/10 anonim válasza:
75%
Az én drágám is bika. Viszont nem az a romantikus fajta. Az én kezemet ezekkel a szavakkal kérte meg: " Anyukám, a jövő héten szabin leszek úgyhogy megyünk gyűrűt venni." Ennyi volt. Meg se kérdezte hogy igen vagy nem. Ő már gondolta hogy tutira én is akarom. Viszont egy éven belül el is vett onnantól számítva hogy elkezdett udvarolni. Már 11 éve vagyunk házasok, van két gyerekünk és odaadó családfő, maximálisan gondoskodik rólunk. Neki a romantika, a szeretet inkább abban nyilvánul meg, hogy lesi minden óhajom, akármit megtesz értem, csak nyáladzani ne kelljen. :-D
2015. jún. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%
Tőlem se kérdezte meg, hogy hozzá megyek-e. Úgyhogy esélyem se volt igent/nemet mondani. Igazából kb. tényként közölte.
2015. jún. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!