Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ha alkímiai, asztrológia...

Ha alkímiai, asztrológia jelek tanulmányozásával töltöm szabadidőmet, azt később tudom a hasznomra fordítani a mai világban?

Figyelt kérdés
2010. márc. 4. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
74%

Kertész leszel, fát nevelsz... :D

Na nem, mindenképp a téged legjobban érdeklő tudományág szakára menj, tehát tanulj jól, hogy a legjobb egyetemre mehess. Esetleg külföldre. A nagyobb egyetemeknek vannak támogatott kutatásai, és ha szorgalmas vagy egyik vagy másik kutatócsoport bevesz, és persze publikálhatsz is, ha van egy csipetnyi írói érzéked: Tudsz úgy írni arról, amit kutatsz, hogy mások számára is közérthető legyen, még egy kicsit humoros is. Később, ha már van saját tőkéd önálló kutatásokat is indíthatsz, ami ha valóban fontosnak ítéltetik szponzorokra talál.

A csillagászat leginkább a meteorológia, űrkutatás, tehát fizika, matematika, földrajz, de igazából minden természettudományi ághoz kapcsolódik.

Az alkímia alatt nem tudom mit értesz. Sajna ez már az ezotéria témakörébe sorolódik manapság, tehát szakmája nem igazán van.

2010. márc. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de azt hiszem, nem fejtettem ki magam jól. Asztrológiai és alkímiai jelek alatt az efféléket értettem, a Szaturnusz jele és az ólom jele:♄, a Jupiter és az ón jele:♃.
2010. márc. 4. 19:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze, edzett lesz a szemed.
2010. márc. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!