Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kos férfi-kos nő milyen a...

Kos férfi-kos nő milyen a kapcsolatuk? Kos férfi meghódítása?

Figyelt kérdés
szépen megkérek mindenkit, hogy csak az írjon választ aki ért hozzá, vagy volt már benne része! köszönöm
2015. júl. 16. 15:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Tyűű,szerintem túl sok jó nem sülhet ki a dologból,iszonyat makacsok és önfejűek a kosok,fejjel mennek a falnak...kezdetben talán működhet a kapcsolat,de mivel a kos mindig keresi az új lehetőségeket ezért nem valószínű,hogy tartós kspcsolat lesz.Mondhatjuk úgy is, hogy a kosnak általában senki sem felel meg..lehet vannak kivételek,de én nagyrészt ezt tapasztaltam ezidáig.
2015. júl. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Kos lány vagyok, egy nagyon jó barátnőm szintén Kos.

Sokat veszekszünk, de vannak nyugis időszakaink is, ilyen váltakozó. Most pl. nyugalom van köztünk, de kitudja meddig :D

Ha összekapunk valamin, akkor sok mindent vágunk egymás fejéhez, általában elég bántó dolgokat is.

Ennek ellenére még mindig barátnők vagyunk.

Nem zökkenő mentes kapcsolat, de ha eléggé szeretitek egymást, talán működő képes lesz:)

2015. júl. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Valaki nagyon fel akar szedni itt egy kos pasit, ez már a százhúszezredik ilyen kérdés:D Próbálkozz, aztán vagy működik, vagy nem, ennyi:D
2015. júl. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
36%
Okos nő valószínűleg könnyen meghódíthatná, de te végül is csak egy kos nő vagy.
2015. júl. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
19:57 es valóban nem az eszemmel hódítottam meg hanem a szépségemmel (lehet nagyképűen hangzik de így van) hülyének nem mondanám magam, viszont túl okosnak sem:) Bár ha te annyira OKOS nő lennél ahogy előadod itt magad akkor tudnád hogy BOLONDOKNAK ÁLL A VILÁG. :) és ezzel nem veszekedést szeretnék itt elindítani, abszolút nem hiányzik a válaszod bocsi
2015. júl. 17. 10:48
 6/11 anonim válasza:
A Kos férfi meghódítása rész engem is érdekelne. Szóval akkor azt mondod kedves kérdező, hogy neked már sikerült meghódítanod? Kíváncsi lennék, hogyan, milyen eszközöket vetettél be? :)
2015. júl. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne akarjátok a férfiakat meghódítani, mert hosszabb távon semmi jó nem lesz belőle. Én kos nő vagyok, és szinte mindig ezt csináltam, de valahogy később nem becsült annyira a párom. Ha "eljátszom", hogy ő szed fel engem, akkor viszont évek múlva is valahogy jobb a helyzet ilyen téren. Egyébként a kos férfiakat nem nehéz felszedni, szeretik a csipkelődést, a jó humort, szóval ebből a szempontból nyerő, hogy kos vagy, mert biztos hasonlítotok. Viszont pont ez a hasonlóság is a probléma. Nekem volt kos párom, és marhára idegesített a lobbanékonysága, makacssága, mindig nekem kellett alkalmazkodni, és ugyanazok a dolgok zavartak benne, amit magamban annyira nem szerettem. Tehát, ha pl. én meg tudom állni, hogy ne boruljon el az agyam, akkor ő is legyen rá képes, de nem volt. Hosszabb távon nagyon fárasztó volt még akkor is, ha az elején rendkívül szórakoztatónak és érdekesnek indult a dolog.
2015. júl. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

első vok!

Nagy vonalakban pont ezt írtam ,le mint az utolsó egy biztos én kos nővel soha a b..ös életben nem kezdenék kapcsolatot...az sajna halálra van ítélve,pláne úgy hogy hal vagyok :D

2015. júl. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szerinted érdekel, hogy te kivel kezdenél és kivel nem? BYE
2015. júl. 22. 22:22
 10/11 anonim ***** válasza:

:D :D gondoltam,hogy nem hat meg a dolog :D

Én csak leírtam,a tapasztalataimat ,bár ezt egy kos csajszi sem ismeri el ,hogy iszonyat makacsok sokszor fejjel mennek a falnak és nem felel meg nekik senki,mondjuk valszeg a kos férfi is ilyen erről majd te fogsz tudni nyilatkozni,kedves kérdező :D

2015. júl. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!