Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért van az, hogy Elolvastam...

Miért van az, hogy Elolvastam a horoszkópok jellemzését és az összesből van ami igaz rám?

Figyelt kérdés
Elolvastam a horoszkópok jellemzését és az összesből van ami igaz rám.Személyre szabott horoszkópban pedig a bak a napjegy, halak a holdjegy, mérleg az aszcendens, kos, vízöntő, nyilas szerepel csak. A többi nem. és amúgy minden oldalon máshogy jellemeznek, úgyhogy nem is értem . Segítetek a jellemzésemben?
2015. aug. 8. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Forer-hatás. [link]

Ettől függetlenül, hogy ezzel tisztában vagyok, szeretek elemzéseket készíteni és olvasgatni, vannak elég érdekes részei az asztrológiának ha mélyebben belemegyünk. :)

2015. aug. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pontosan, ahogy írja felettem:forer hatás. És amúgy a horoszkòp pont ezért ér annyit mint egy zsák fing :-D ja, meg mert semmi tudományos alapja nincs.
2015. aug. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mert az általános személyiség szinte mindenkire igaz,

PL: sokan makacsok,sokan álmodozok, sokan tervezgetősek stb ezek mind általánosok ami szinte mindenkire igaz csak az a nem mindegy kire milyen fokon igaz pl kire hány százalékban igazak ezek mind van aki csak kissé türelmetlen van aki nagyon vagy a hirtelen harag stb

2015. aug. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert a barátod irja a horoszkopod..aki ismer mint a rosszpénzt..
2015. aug. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem akarok illúzióromboló lenni, de a horoszkópokat annyira hozzáértő emberek írják, mint te, vagy én...

Én halak vagyok, és általában igaz is amiket írnak rám, de ugyanúgy igazak rám azok a dolgok is, amiket a skorpiókról, bakokról, vízöntőkről, stb. írnak...


Unaloműzésnek elmegy a horoszkóp olvasgatás, de ne vedd komolyan..

2015. aug. 10. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!