Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ti mit gondoltok az olyen...

Ti mit gondoltok az olyen emberekről, akik megszállottjai az asztrológiának és ez alapján ítélkeznek másokról?

Figyelt kérdés

Ez talán még nem is lenne baj, hogy valaki érdeklődik egy téma iránt, de egy barátom már annyira megszállottja a dolognak, hogy amikor találkozunk, már le se szar, mert "a csillagjegyeink nem jönnek ki jól egymással..." Ezzel én nem értek egyet, óvodás korunk óra jóban voltunk és most emiatt kezel így? :D Ikrek volnék, ő meg bika, bár nem értem, hogy egy barátságot ilyen dolgok miért tesznek tönkre...


16/L



2015. szept. 9. 16:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%

Bolond, hulye,....

Aki azert dob el egy baratot mert ikrek a horoszkopja az nem normalis. Ezzel az a baj hogy el is hiszi a sok hulyeseget a kristalyok energiak meg minden baromsagot. Ha neki ennyit ersz akkor hagyad es ne foglalkoz vele... Legyen a baratja a hegyikristaly gyujtemenye:D

2015. szept. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Sajnos a barátodnak nem hite van ebben a témában, hanem hiszékenysége, de olyannyira, hogy már nem ura magának, valahol elveszett, talán nem elég erős a jelleme ezért ilyen könnyen irányítható különböző dolgok által, mert nem érti a lényegét, a szépségét és összezavarodott. Eléggé tisztán kell látni és érezni azoknak akik belevetik magukat egy általuk addig ismeretlen világba. Ő szentül elhisz mindent szóról szóra és nem érti a láthatatlan lényeget, rosszul fordítja le félreértelmezi azt amiben az asztrológia útmutatást, tanácsot ad. Ha egy kicsit tovább gondolná, akkor rájönne, hogy ugyanazon csillagjegyű emberek között is óriási a különbség, mind lelkileg, mind szellemileg, mind emberileg. Ő teljesen bekorlátozta magát, ne pedig tágította a határokat, nem a saját érzései, gondolatai alapján lát rá a dolgokra, hanem az asztrológiában olvasottak döntenek helyette. A legbölcsebb az, hogy rá kell hagyni, egy idő után talán kinövi, vagy megunja, esetleg találkozik egy olyan bölcs mesterrel aki helyére teszi a fejében a dolgokat és elmagyarázza a helyes értelmezést neki. Most olyan mintha nem is önmaga lenne, de a lényeg ne vedd magadra, tudom rosszul esik, de ő most az egész világhoz így viszonyul.
2015. szept. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hagyd, az asztromókusok mindegyike idővel belehülyül.
2015. szept. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Agent J ***** válasza:
Mind okos magasan iskolázott ember. :D
2015. szept. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%
Az asztrológia baromsag
2015. szept. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem asztrológia, ez a felületes bulvárhoroszkóp szintje. Ilyen szinten bármilyen más nonszensz "érvet" is felhozhatna a viselkedésére.
2015. szept. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Rühellem őket, az ilyeneknek diliházban a helyük!
2015. szept. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
sajnos a bikák már csak ilyenek :D
2015. szept. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Barbárok...
2015. szept. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is ikrek vagyok és a legjobb barátnőm bika, és mindig is nagyon jól kijöttünk. :D Innentől kezdve ez veszett ügy, pedig engem is érdekel az asztrológia néha, pontosabban érdekesnek találom.:)
2015. szept. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!