Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Segítene valaki nekem a...

Segítene valaki nekem a személyre szabott horoszkópban értelmezni a házakat és a többit?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy mennyire jó vagy rossz a képletem.

Azt hallottam, hogy a 8. ház az egy rossz ház és nekem 3X is megvan, ezért aggódok.



Ascendens: Halak

Nap a Skorpióban Nap a 8. házban

Hold a Skorpióban Hold a 8. házban

Merkúr a Skorpióban Merkúr a 7. házban

Vénusz a Mérlegben Vénusz a 7. házban

Mars a Kosban Mars az 1. házban

Jupiter az Ikrekben Jupiter a 2. házban

Szaturnusz a Nyilasban Szaturnusz a 10. házban

Uránusz a Nyilasban Uránusz a 10. házban

Szaturnusz a Bakban Neptunusz a 10. házban

Plútó a Skorpióban Plútó a 8. házban


2015. okt. 28. 20:33
 1/9 A kérdező kommentje:

Van ennek valami valóságalapja?

Úgy értem anyámnak semmilyen bolygó nincs a 8. házban.

Akkor ő sose fog meghalni vagy mi?


[link]



Nekem meg ezt írja:

A halála rendszerint nem természetes, járvány, természeti katasztrófa, súlyos közlekedési baleset, műtét szövődménye, terrorcselekmény, de akár öngyilkosság vagy idegenkezűség által történhet.

2015. okt. 28. 20:39
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez baromság, nem kell fosni tőle. Halált eleve nem nagyon látni horoszkópban, különben se csak azt jelenti a 8. ház. Elemeztesd ki olyannal, aki ért hozzá, én nem vagyok szakértő, meg különben is látni kell, nem elég, amit leírtál.
2015. okt. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Halak aszcendens


Személyiséged jellemzően bizonytalan, és nem vagy képes összpontosítani. Áthágható határaid miatt nem mindig tudod, hol végződsz te és hol kezdődik a másik ember. Lelki szivacsként működsz, az egész környezetedből magadba szívod az érzéseket és a benyomásokat.

Szelíd vagy, senkit sem akarsz megbántani, és szerény személyiséged lévén nem tudsz nemet mondani. Gyakran áldozatszerepbe kényszerülsz, és ezért hajlamossá válsz a passzív agresszivitásra. Ahelyett, hogy nyíltan kellemetlenséget okoznál valakinek, inkább olyan feladatokat vállalsz el, amelyeket nincs is kedved teljesíteni. Könnyelmű ígéreteket teszel, de szinte azonnal meg is szeged őket. A jegy szimbolikus halaihoz hasonlóan egyszerre kétfelé húz valamilyen erő. Ennek a személyiségnek az egyik fele a megtestesült kedvesség, a másik pedig a háttérből manipuláló erő. A kettő között ingadozol, ezért nem csoda, ha nehezen tudsz bánni a mindennapok valóságával.



Hogyan hat rád a Nap?

Nap a Skorpióban Nap a 8. házban


Dualizmusod zavarba ejtő, mivel a materializmust és a spiritualitást egyesíted magadban. Te vagy „a világ, a hús, és az ördög” és te vagy a szellem is, amely megtagadja őket. Tele vagy életörömmel, mely azonban csak akkor válik jelentőségteljessé, ha valamilyen különleges, majdnem misztikus jelentőséget lehet hozzáadni. Életed alapvető motivációja a belső értékek, illetve az én, a világ, az élet rejtélyéhez vezető kulcs megtalálása. Keresésed mindig intenzív akár a spritualitás csúcsaira, akár a tudattalan legsötétebb mélységeibe vezessenek is.

Önmagadat, munkádat, eszmédet és szerelmedet egyaránt komolyan veszed, és ugyanezt várod el másoktól is. Ugyanakkor tudatában vagy mindezen dolgok mulandóságának, jelentéktelenségének, kicsinységének is. Általában nem vagy vallásos a szó ortodox értelmében, saját személyes vallásod van, mely inkább misztikus, mint filozofikus, és ez a vallás elmélyült személyiségednek szerves része.

Soha sem vagy felszínes. A többi jegy legjobbjai is belecsúsznak olykor a jelentéktelenségbe, te azonban mindig erős személyiség maradsz. Akár szeretünk, akár utálunk, mindig számolni kell veled. Képes vagy rá, hogy saját mércéd szerint a legmélyebbre süllyedj, ha a jelentéktelenség érzése hatalmas energiáit befelé és nem kifelé irányítod. Süllyedj azonban bármilyen mélyre, mindig megőrzöd lényegi méltóságod, mintha Lucifer nagyságát képviselnéd bukásában és dicsőségében egyaránt. Legjobb formádban műszaki, spirituális vagy jogi géniusz vagy, mégis ritkán kerülsz vezetői beosztásba. Ízlésed pazar és extravagáns, a pénzkereset nem érdekel, maximális energiaszinten dolgozol, de sohasem kereskedelmi területeken. Delejes vonzerővel bírsz, és ennek köszönhetően gyakran van olyan pozíciód, ahol mindent megkapsz, amit akarsz, anélkül, hogy minden energiádat beleadnád. Fölös energiáid inkább saját - talán titkos - céljaid megvalósítására tartogatod.

Ügyelsz a megjelenésedre, általában minden szem előtt lévő dologban konformista vagy. Nem szívesen engedsz betekintést magánéletedbe, gondolataidba vagy filozófiádba. Ezek azonban mégis igen világosan és tisztán állnak előtted, mások elől elrejtett világnézeted pedig nagyon nagy egyensúlyt biztosít a számodra. A világot tudatos, esetenként vádló szemekkel figyeled, a magadban hordozott titkot nem fogod elárulni - ez a titok a szellemi tartalékod. Magabiztosságod alapja, az a titokzatos trükk, amivel elhiteted az emberekkel, hogy sokkal többet tudsz annál, mint amennyit elárulsz. Titkod további része az az egyszerűség, amellyel elfogadod az anyagi és szellemi valóság keveredését. Az élet minden kérdését a felfoghatatlanhoz méred, melyet a többi ember nem ismer.



Hogyan hat rád a Hold?

Hold a Skorpióban Hold a 8. házban


Komolyan veszed önmagad, mély, bölcs és következetes személyiség képét mutatod. Életfeladatod, hogy a valóságban is beteljesítsd ezt az énképet, ugyanis önmagad vádló angyalaként lelked elzárkózik testi bolondozásaid elől. Gyakran túlzottan kritikus vagy önmagaddal, néha elfogadó, de mindig a lelked tartod szem előtt, mint a mélység és komolyság mércéjét, melyet a gyarló hús nem képes elérni.

Erkölcsi mércédet kizárólag a legmagasabb és legáltalánosabb elvek szerint állítod fel, inkább a mennyek és poklok erkölcsét választod, mint hogy a húsra korlátozd magad. Lehet, hogy angyali természetté válsz, lehet, hogy nem; ám a folyamat elején nagy valószínűséggel az ördög gyermeke leszel, aki akár a pokol pereméig is követi ösztöneit. Erős benned a tudat: „Ha én vagyok az ördög gyermeke, akkor azt kell tennem, amit apám kér.” Még gyengeségeidben is valamilyen misztikus erő burkol be; belső, talán önmagad számára sem megfogalmazott meggyőződés vezérel. Akkor is tudod, mit csinálsz - és ezzel talán egyedül vagy a világon -, mikor fizikai tested furcsán viselkedik, mikor agyad és szájad megtagadja a világos magyarázatot, még saját magad elől is. Jó adag vértanúszellem lakozik benned. Ha a fejedbe veszed, hogy különleges géniuszod destruktív folyamatokat követel meg, akkor a józan ész és barátaid könyörgése ellenére is teljes lelkeddel veted bele magad a folyamatba. Ugyanígy, ha arra a meggyőződésre jutsz, hogy géniuszod önfejlesztést, önfeláldozást vagy akár szerzetesi életet kíván, akkor efelé indulsz el, és gyakran meg sem állsz a csúcsig. Akaratod igen erős, és mindig kész vagy túlórában dolgozni az önmagad által elővarázsolt személyiségkép oldalán. Ahhoz, hogy önmagaddal és másokkal összhangban élj, illetve, hogy nagy sikereket érj el - amihez minden képességed megvan -, valami olyan kiemelkedő képet idézz meg önmagad számára, melynek megvalósításához fegyelmezett, irányított cselekedetekre van szükség.



Hogyan hat rád a Merkúr?

Merkúr a Skorpióban Merkúr a 7. házban


Úgy látsz, hallasz, tapasztalsz, hogy közben jogászi attitűdöd is érvényre jut. Bármi is kerülne érzékeid sorompója elé, nem fog könnyen bejutni, mivel kritikusan - és nem mindig jóindulatúan - értelmezel mindent, ami a szemed elé kerül. Ha hangot adsz ítéletednek, éles nyelveddel szerezhetsz elismerést magadnak. Rendkívül jó megfigyelőként olyan éles szemed van, akár a sasnak; és mivel folyamatosan tudatában vagy annak, mi zajlik körülötted, senki nem tud átverni. A tarkódon is szemed van, hatodik érzéked megsúgja azt is, amit a másik öt nem venne észre. A kritikus szemlélet világfelfogásod része, soha semmit nem fogadsz be anélkül, hogy ne vetnéd alá kritikus vizsgálatnak. Megfigyelésed mindig kristálytiszta, de nem mindig könyörületes, mintha az ingereket az agyba továbbító idegpályáid savval lennének feltöltve: az ingerekről minden, másokat esetleg lenyűgöző felszínesség lemaródik, csak a csupasz tények maradnak, melyeket kisagyad rögzít. Ez a bolygóállás első osztályú kritikust eredményez, aki átlát a szélhámosságon, tettetésen, hamis kifogáson. Mivel ritkán csal meg a szemed, általában eljutsz az igazságig.

2015. okt. 28. 21:23
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom bemásolni, nem engedi.

De ha itt beírod ezeket megkapod a jellemzést:


[link]



1988. 11. 09 14:20

Budapest

2015. okt. 28. 21:26
 5/9 A kérdező kommentje:

Erre ezt írja:



Plútó a Skorpióban Plútó a 8. házban


Az asztrológusok azt állítják, hogy a Plútó uralja a Skorpiót, s bár akadnak eltérő vélemények az igaz, hogy a Plútó és a Skorpió szimbolikus jelentései nagyon sok vonásukban megegyeznek. A Skorpióban álló Plútó legfőbb manifesztációja a szexualitással áll kapcsolatban, valamint kihívást jelent arra nézve is, hogy a feszültség termékeny módon legyen kezelve. Ez a felállás kikezdi az önbizalmat - gyámoltalanságot eredményez - és a vallásra is igen erősen hat.

Az emberiség új kihívás elé néz. Nagyobb felelősséget kell viselned a társadalmi jólét iránt úgy, hogy közben ne vesszen el a mások és egymás iránt érzett tisztelet. Az őszinteség és részvét keveréke igencsak fontos ez ügyben. Ez egy olyan alkímiai folyamat, mely a hűség és a függetlenség megfelelő arányát kialakítva a bölcsességedet állítja elő.

2015. okt. 28. 21:28
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Úristen, mi energiát belefektetsz. Az ugye megvan, hogy ennek az ég világon semmi értelme? Öt perc alatt meg lehet cáfolni az asztrológiát tokkal - vonóval.
2015. okt. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Én eddig hittem benne. :O

Bár már nem tudom mi van.

2015. okt. 28. 21:45
 8/9 anonim válasza:

Mivel elmúltam 48 éves, nem vagyok kicsi már....


s látom hogy az emberi értékeidet valahol elvesztetted, vagy lehet hogy nem is voltak.

A nacionalista szellem pedig nem Istentől származik, mert Ő embereket teremtett nem Nemzeteket.


"Európa"

a Föld összes része Istené, akár Európának nevezzük akár Afrikának

Ennél fogva ez a gondolkodás, csak azoknak a fejében van, akik reménytelenséggel, és jövő nélküli kilátással élnek most,

a halál pillanatában pedig minden gondolat és tett elveszik, a hozzá tartozó egyénnel szemben


sajnálom, hogy idáig süllyedtél, talán ettől azt hiszed nagy vagy....

2015. nov. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért baj az ha az ember nem csak a kézzelfogható dolgokban hisz? Tudom az álmodozás a tett halála, de miért nem barangolhat pld. az ezotéria világában ha érdekli anélkül, hogy magukat okosnak vélt válaszadók lebecsülnék.
2016. jan. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!