Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Jellemeztem részletesen a...

Jellemeztem részletesen a skorpiókat. Vélemény? ( többi lent )

Figyelt kérdés
A horoszkóppal foglalkozom és eddig többen is mondták, hogy felismerem a skorpió embereket. Jobban, mint bármelyik más csillagjegyet. Köszönhető ez egyrészt annak, hogy rengeteg skorpió barátaim ismerőseim vannak, meg a párom is skorpió. Szóval én innen ismerem fel őket: fura természetük van, nagy hangulatingadozásuk, könnyen félreértik amit mondasz nekik és könnyen megharagudnak ilyenkor beléd marnaj, de ha nem súlyos a harag oka, akkor kis idő múlva bocsánatot kérnek. Akit igazán szeretnek, azt sokáig nem engedik el, és sok sérelem kell nekik ahhoz, hogy tényleg otthagyjanak. Viszont képesek bosszút állni kicsi és nagyobb dolgokért is, attól függetlenül, hogy szeret-e téged vagy nem. Több is van köztük, aki inkább csöndben hallgat, viszont néha szeretnek a középpontban lenni, de nem szeretik a tömeget. Nem érdeklik őket a haverok, inkább az igaz barátságot szeretik. A bulit is szeretik, legtöbbjük a modern, mai slágereket, mixeket és az éjjeli partikat.Nos, röviden ennyit mondok a skorpiókról, de még tudnám sorolni. Mivel évek óta részletesebben tanulmányozom a jegyeket. Hamarosan a többi jegyetis kiírom. Szerintetek ilyenek a skorpiók? Tapasztalatokat, véleményeket várnék. Egy tipikus skorpiótól is, ha lehetséges. Elrontottam, kihagytam-e valamit?

2016. febr. 18. 19:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nos nem vagyok skorpió jegy de az aszcendesem az.Tisztára magamra ismerek.Talán nem vagyok annyira bosszúállós a többi oké.Ja és nagyon szeretek fekete színű ruhákban járni.Olvastam még ilyesmit.Azután írhatsz a bakokról ha szeretnél.:)
2016. febr. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

skorpió vagyok, párom is az

ez a hangulatingadizás szerintem nem igaz,legalábbis ránk általánosságban nem, rám csak mostanában,de az nem általánosságban,csak most stresszes időszakom van


a bosszúállás, a páromra nagyon igaz,rám egyáltalán nem

2016. febr. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
Hát eléggé stimmel amit írtál, bár kicsit rövidke ez a jellemzés.Állítólag a skorpiók szeretik a rejtélyes, titokzatos dolgokat.Hát ezeket én is szeretem.És igen, a fekete színű ruhákat, mert azok nekem jól állnak.Érdekesen hangzik, de tényleg így van hogy szeretek inkább csendben figyelni, de mégis néha a középpontban lenni, bár ez inkább bulik alkalmával jellemző.
2016. febr. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is teljesen magamra ismertem, annyi, hogy lehet, hogy ez csak az én jellemem miatt van, de talán a bosszuállás nem jellemzö rám, én tipikusan kicsit besz.ri vagyok.. de a többi többnyire stimmel :)

2016. febr. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Két nagyon fontos dolog jutt eszembe erről (annak ellenére, hogy borzasztóan hiszek az asztrológiában)

1) Ahhoz, hogy valakinek a horoszkópját mélyen elemezni lehessen, nem csak nagy körvonalakban, nem elég a napjegy, kell hozzá az aszcendens, holdjegy és a bolygóállások.

2) Mikor életemben először asztrológusnál jártam, az első mondat amit a papíromon kijegyzeteltem; "Égitestek és jegyek, nem okoznak hanem jeleznek, és HAJLAMOSÍTANAK"

Tehát pld., mondjuk egy Mérleg napjegyű és Halak aszcendensű ember a párunk, ne kezdjünk el féltékenykedni és számonkérni rajta minden más neművel együtt töltött percét, csak mert a horoszkópja "bizonyos megbízhatatlansággal" vádolja.

De válaszolva a kérdésedre; ezek valóban a skorpió jellemzői, talán, hozzá tenném még az elfogultság, idealizmus és jó megfigyelő hajlamait, de nem mindegy, hogy egy skorpió napjegy vagy holdjegyről van szó, mert akkor más szempontokat kell figyelembe venni.

2016. febr. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

En izig verig skorpionak tartom magam. A vegletek embere vagyok, es konnyen manipulalok masokat. Ha valaki megsert kivarom a megfelelo pillanatot es odaszurok ahol a legjobban faj, akarmilyen kis dolog miatt. Hatalmas az igazsagerzetem, mindig az enyem az utolso szo

. Hatalmas az akaraterom, szoval jo tulajdonsagaim is vannak sorolnam meg.. Hatlmas a fajdalom kuszobom, es lelkileg baromi eros vagyok.Gyanakvo vagyok, de ha egy ember a bizalmi korom tagja lesz, azert onnantol akar tuzbe nyulok. Magabiztos vagyok, es van egy kisugarzasom, ami egybol hatassal van masokra. A szerelemben altalaban megkapom akit akarok, de utana hamar megunom..Harcos jellem vagyok. Nagyon tudok szeretni vagy nagyon gyulolni. Koztes nincs. Ez lenne, ha kerdesed van irhatsz privatban termeszetesen valaszolok ra:)

2016. febr. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"rengeteg skorpió barátaim ismerőseim vannak, meg a párom is skorpió."

No jó, jó, de még hányan vannak az emberiségből?

Alapvető logikai szabály, hogy a kevésből a sokra következtetni hiba.

2016. febr. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Bocsánat, korán küldtem el!

.

"A bulit is szeretik, legtöbbjük a modern, mai slágereket, mixeket és az éjjeli partikat."

Tehát gondolod, 40 felleti skorpió jegyű nincs, ha van is, nem működik a nosztalgia?

2016. febr. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%

Jómagam is skorpió volnék, a bulizós részt meg a zenei ízlést leszámítva találónak érzem a leírást. :) Talán még annyi, hogy a bosszút rendszerint csak fontolgatom, a kivitelezésig nemigen szoktam eljutni.


Viszont bulizni kifejezetten utálok (inkább otthonülő típus vagyok, amolyan magába fordult "művészlélek" :D ), zenei téren meg inkább mindenevő vagyok, a "modern slágerek" többsége nem jön be.


22/L

2016. febr. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem rengeteg skorpió van a környezetemben, a szüleim, tesóm gyerekei is azok. Igaz rájuk, amit írtál. Nincs időm hosszan kifejteni, de jellemző még az érzelmi zsarolás, megjátszák a rosszul létet is, ha másképp nem győznek meg. Önfeláldozó mártírok a szeretteikkel szemben. Az önpusztításig képesek dolgozni, hogy a gyereknek jobb legyen a sora. Mibdenbe beleszólnak, aki nem tetszik, azt elmarják a gyerek mellől. Legyen az barát vagy szerelem. Túlságosan féltik a gyereket, minden lépéséről tudni akarnak. Sőt, tudnak is. Hiába hazudsz, észreveszik. Már a nézésből is, sőt még telefonon keresztül is.
2016. márc. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!