Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen jegyű férfiak illenek...

Milyen jegyű férfiak illenek egy Oroszlán, Nyilas aszcendensű nőhöz?

Figyelt kérdés
2016. febr. 24. 16:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Nyúl, Répa aszcendenssel.
2016. febr. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Olyat melyik horoszkópban lőttél?
2016. febr. 24. 17:08
 3/12 anonim válasza:
Nincs ilyen, ha meglátod, tudni fogod.
2016. febr. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 gyurmogyuri válasza:

Kedves Témaindító!

A kos. Én az vagyok. 36 Bp.

2016. febr. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A Gyuri hazabeszél! Nem ér! Az aszcendensét sem írta meg!
2016. febr. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Mark Fifth válasza:
48%

Ha horoszkóp és aszcendens alapján szeretne valaki párt választani, szerintem nem is érdemel igazi társat.

Ha azt mondjuk bak-oroszlán, nyilas-mérleg, bak-szűz, vagy halak-kos, akkor a szűz-bika már szóba sem jöhet? Vagy hogy is van ez? :'D

2016. febr. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Továbbra is várom a Hasznos válaszokat.
2016. febr. 26. 16:42
 8/12 anonim ***** válasza:
48%
Egy olyan jegyű akitől ha ránézel akkor már nedves lesz a bugyid, és meg is pakol rendesen, és boldoggá fog tenni. És ekkor majd leszarod az aszcendenseket! Ne foglalkozz már a szaros csillagjegyekkel!!! Nem lehettek ennyire hülyék! Csak azért nem jössz össze valakivel aki lehet egy életen át boldoggá tudna tenni, mert nem illik a tetves aszcendesedhez? Az ilyen idióták szoktak boldogtalanok lenni, mert ha probléma van azonnal a horoszkópot olvassák, ami pont akkor írja majd azt,hogy párja megcsalja. És el is hiszi!Vicc az élete mindenkinek aki az ilyen szarságok alapján választ párt, azután mégis boldogtalan lesz!!!!! De az ilyenek meg is érdemlik. Na ennyi. Lehet lepontozni! De ettől még ugyanolyan boldog leszek a párommal akinek azt sem tudom milyen a csillagjegye, és nem azért mert nem tudom mikor született, hanem azért mert pont leszarjuk az ilyen hülyeségeket.
2016. febr. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Alex Fly ***** válasza:
Buszjegy. Vagy vonatjegy.
2016. márc. 1. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 balkalolka ***** válasza:
Minimum nyolc számjegyűek, alatta nem éri meg az illés.
2016. márc. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!