Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Igaz az, hogy ha egy skorpióna...

Igaz az, hogy ha egy skorpiónak nemet mondasz, akkor ő annál jobban erőlteti, hogy igent mondj?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm skorpió. Az összes leírás igaz rá. Szereti a veszélyes dolgokat, és veszélybe is sodorja magát, akkor is ha fél. Természetesen ebbe engem is belevisz. Utálja ha hazudnak neki pl. Most az történt, hogy megbeszéltük, hogy találkozunk, másnap rosszul lettem és megmondtam neki, hogy nem lehetne-e máskor talizni. Erre az volt a válasz, hogy már megígértem, meg arra célzott nem mondhatok nemet. " ne rontsd el a kedvem" de már megbeszéltük" "tudod, hogy ha ezt megteszed akkor mérges leszek" Nem bírta megérteni, hogy beteg vagyok. Hazugságnak vette volna, ha emiatt lemondom a találkozót. Én amúgy ikrek vagyok skorpió aszcendenssel, szeretem az izgalmas dolgokat, úgy mint ő, talán emiatt vagyok neki az az ember, aki elbírja viselni a természetét. Valahol azt is olvastam, hogy nem minden skorpió ilyen erőltetős, de a legtöbbjükről én úgy tudom, hogy igen. Én nem vagyok ilyen, bár tény, hogy én is szeretek irányítani, de mások érdekeit is nézem, és nem erőltetek rá senkire se semmit. Ha beteg, akkor feküdjön az ágyba. Nem kell találkoznia, ha rosszul van. A barátnőmnek viszont sose lehet nemet mondani? Múltkor majdnem meg is erőszakoltak minket miatta, de az már egy másik dolog. ...ennyire azért nem kell veszélybe sodornia. Na mindegy. Ő élvezte, az a lényeg.

2016. febr. 28. 07:51
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

A skorpió sok jeggyel domináns, és nagyon akaratos, de ezt a csillagjegyére már túlzás kenni. Én is skorpió vagyok, ahogy több családtagom és barátom is.

Szerintem szimplán elkényeztetett fruska, aki megszokta, hogy mindig minden úgy történik, ahogy neki jó, és ahogy ő akarja. Biztos nehezít valamennyit a természetén a csillagjegye, de mindennek van határa, ezt még egy skorpió is tudja. Ne mentegesd a barátnődet ezzel a magyarázattal, hanem mérlegelj, ha túl sok minden rád erőltet és nem lehetsz önmagad mellette, akkor ez nem barátság.

2016. febr. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem igaz.

Én is skorpió vagyok, de nekem pld. fát lehet vágni a hátamon.

Az adott esetben nem csak hogy nem ragaszkodtam volna a találkozáshoz, hanem megkérdeztem volna, hogy nincs-e szükséged valamire, vagy átmentem volna hozzád meglátogatni, ha kéred.


Azt pedig szerintem mindenki utálja, ha hazudnak neki.

2016. febr. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Figyelj függetlenül mi a jegye nagyon gáz dolgokat írsz róla és szakíts vele mielőtt még csak viccesnek tűnik a veszély és nem valós veszély lesz.


Az pedig,hogy te nem lehetsz rosszul és még akkor is találkoznod kell vele,ha beteg vagy nonszensz.


Legyen már eszed és önérzeted ez egy lelki parazita.Én is kifogtam ilyent tinédzser koromban,mindig azt kellett csinálni,amit ő akart,mert ha nem,előadta a Hattyúk Halála című áldozat színdarabot és ellenem uszította a többiket milyen rossz vagyok,mikor ő mennyire szeret,én meg jó darabig tűrtem,addig nem lesz rendben az életed,míg egy ilyen irányítja és teljesen behálóz téged.

2016. febr. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Fleurr ***** válasza:

A skorió akaratosak, a személyiségük nagyon erős, én is ilyen vagyok és növérem is aki szintén skorpió.


DE, ettől még nem vagyunk a veszélyes helyzetek megszállottjai. Én személy szerint és növérem is, szeretjük a nyugalmat.


A barátnőd szerintem is csak el van kényeztetve, és mint barátja neked kéne abba a kis diónyi agyába beleverni, h "Figyelj már, ha így folytatod a végén nem éred meg a 30at, szóval vegyél vissza, ráadásul másokat is veszélybe sodorsz. Gondolkozhatnál néha napján, ha adrenalint akarsz menj sportolni." .


Mert h igy folytatja, tragikus kimenetele lesz az egésznek, és ezt te is tudod. Skorpiók akaratosak igen, de nem lehetetlen öket meggyözni. Ha nagyon hisztizik, egyszerüen emeld fel a hangodat és mond meg neki, h "Néha lehetnél rám is tekintettel elvégre barátok vagyunk, viselkedj is úgy!"

2016. márc. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!