Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlán nővel milyen a...

Oroszlán nővel milyen a párkapcsolat?

Figyelt kérdés

2016. febr. 28. 16:36
 1/9 A kérdező kommentje:
Együtt élős párkapcsolat.
2016. febr. 28. 16:37
 2/9 anonim ***** válasza:
Veszélyes
2016. febr. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Oroszlán csillagjegyű nő vagyok, a férjemmel több, mint 10 éve vagyunk együtt.:) Szóval el lehet viselni.:)

Amúgy szenvedélyes vagyok, temperamentumos, határozott, ugyanakkor tudok nagyon érzelmes is lenni, ha valaki megérdemli, ahhoz nagyon tudok kötődni, fontos számomra a szex, mind minőségileg, mint pedig mennyiségileg. Szóval mellettem nem unalmas az élet. Viszont sokszor könnyen felhúzom magam, hisztizni is tudok :), de nem tudok sokáig haragot tartani. Nehezen kérek bocsánatot, de ha megteszem, azt úgy is gondolom. Céltudatos vagyok.

Családcentrikus vagyok, harcolok a családomért, a szeretteimért.

Szóval oroszlán nő mellé egy igazán határozott és talpraesett, férfias férfi való!:)

2016. febr. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%
lélekölő. akiket én ismertem, tényleg harcias, vehemens, agressziv, hiszis, .veszekedős,tombolos nők. Nehezen tudom elképzelni, hogy létezik ember, aki szivesen marad együtt egy ilyennel és nem okz neki minimum tüskéket a viselkedése. Előző : nem vitatom ismerretlenül a véleményed, csak zárojelben megjegyzem, szép szo, az , hogy temperamentumos valaki, meg hogy mediterrán tipus, heves vérmérsékletű, de a valo életben ez elviselhetetlen dolgokat jeelnt. nem biztos, hogy ha megkérdeznénk egy ilyen ember párját, ő is azt mondaná, hogy nagyon szépen élnek és jol megvannak a sárkányával. kicsit olyan ez, mint a nemi erőszakot romantikus egyoldalu szexuális együttlétnek hivni.
2016. márc. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%

Nos, kedves négyes.:)

Soha nem tomboltam, vagy verekedtem, vagy csináltam nyilvános cirkuszt.

Igen, szoktam ideges lenni, néha még hisztis is szoktam lenni, de mint írtam, több, mint 10 éve vagyok együtt a párommal és még nem sokallt be tőlem. Sőt, képzeld el, hogy ő is szokott ideges lenni, ő is szokott kiabálni, sőt, bár férfi, de hisztizett is már. Na, puff!

És azért én mindig azt gondolom, hogy egy nőnek nagyon fontos, hogy egy pasi mellett nőnek érezze magát, hogy testileg-lelkileg foglalkozzanak vele. Ha innen egyiket nem kapja meg, akkor válik belőle olyan nő, akikkel eddig tapasztalatod volt. Szóval lehet, hogy a hiba nem bennük volt, hanem benned.:) Nem igazán álltál a helyzet magaslatán minden téren.

És ez ugyanúgy igaz fordítva is.

Nem mondom, hogy egyszerű velem, biztos sokkal nehezebb, mint egy olyan nővel, akinek semmi magánvéleménye nincs, soha nem áll ki a véleménye mellett, csak hallgat és nem tesz vagy mond semmit, de hát nem is mindenkinek ez jön be. Aki meg oroszlán nőt akar megfogni, vagy megtartani, nem véletlenül mondtam, hogy annak bizony határozottnak és igazán férfinak kell lennie.:)

2016. márc. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nem ,nem vitato, hogy nálatok hogy van, ezt sztem bele is irtam a kommentembe, hisz nem ismerlek.


de tudod. sok frusztrált, agrssziv ember ban és sokbol csak később jön ki az állat, amikor már biztosnak érzi, hogy megszerezte, tulajdonává tette a párját. nem igaz az, hogy mindig a másik fél a hibás és biztos kihozza ezt az illetőből, biztos ilyen is rengeteg van, pláne ha mindkét fél- különböző vagy küzel azonos mértékben- agressziv. de nem minden ember ilyen . és cska azt lehet kihozni is valakiből, ami benne van. az ilyen emberekből a család, rokonok, a munkahely, vagy csak épp az ,hogy rossz napja van, is ugyanugy kihozza az állatot, hogy boxzsáknak használja a másik embert, cska épp ott és akkor ő volt ott.

annak az érvnek számomrsemmi értelme, hogy egy nő nőnek kell, hogy érezze magát,egy nő , meg ugy általában minden normális ember legyen inkább higgadt, szelid, kompromisszumlépes, és ne veszekedjen, hanem érveljen, kommunikáljon, vitatkozzon, ha konfliktus van. semmi köze a nőiségnek az akaratossághoz, agressziohoz. nem nőstényoroszlánnal vagy hiénával akar egy pasi együttélni. mivel én higgadt tipus vagyok, esmmi örömöm nem származik abbol, ha valaki rajtam éli ki a tombolási hajlamát, pláne ha nme érdemeltem ki vagy nem ezt érdemeltem, maximum egy normális , emberi vitát, ha felmerül egy konfliktus.


a másik : bocs, de szted aki nem tombol, nyugodt, vitaképes, szelid, az azt jelenti, hogy nem tud kiálllni a véleménye mellett vagy nincs neki ? nem látom az összefüggést a kettő között. épp az tud normálisan kiállni a véleménye mellett, aki nyugodtan is meg tudja oldani a problémát.


továbbá : nem, szerintem nem igaz, hogy határozott és karakán az a férfi, aki tudja és akarja kezelni az idegbetegeket. az inkább vagy papucs, vagy megszokta a megszökés helyett, vagy maga a buddha, a megtestseült nyugalom, vagy maga is agressziv kisebb-nagyobb mértékben.

nem ez teszi a férfit. nagyon nem. jol hangzik, hogy e határozott férfi mellé temperamentumos nő passzol, de a valoság csufoan kiábrándito inkább. szerintem.


még egyszer mondom, nem a Te kapcsolatod vagy Téged minősitelek a szavaimmal, hanem a kommentedre reagálok.

nyilván nem tudom, nálatok mit takarnak a konfliktusok , vagy hogy hogy éltek, ezek általános megjegyzések, ámbátor reálisak.

2016. márc. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"És azért én mindig azt gondolom, hogy egy nőnek nagyon fontos, hogy egy pasi mellett nőnek érezze magát, hogy testileg-lelkileg foglalkozzanak vele. Ha innen egyiket nem kapja meg, akkor válik belőle olyan nő, akikkel eddig tapasztalatod volt. Szóval lehet, hogy a hiba nem bennük volt, hanem benned.:"


ezt komolyan gondolod ? még egyszer : az ilyen habitusu nőkből nem ilyen nő válik, hanem leve ilyen a temperamentumuk. semmi köze annak, hogy mit kapnak otthon a férfitol, ahhoz, hogy igy viselkednek. de ha nme kapnának meg vmit, akkor sem hisztivel vagy daccal kell erre reagálni, hanem kommunikácioval, vagy valamilyen női praktika bevetésével vagy csak épp annak belátásával, hogy nme illenke össze.

nem feltétlen bgonodlom azt sem, hogy a hiba az ilyen pasikban lenn,e akiknek ez nem jo, sztem inkább azoknban a palikban van a hiba, akik ezt papucsként eltűrik, ha boldogtalanok. a hiba nem férfi természetű , pusztán lehet, ohgy csak tul gyorsan jött a szerelem és nem vette észre hogy ilyen a másik, vagy nem elég jo emberismerő. ezek emberi adottságok, nem férfi-jellemzők.


azt sem értem, hogy ezt az egész témát miért férfi-nő viszonylatban kell megjeleniteni, ezek komoly emberi jellemhibák, nemtől függetlenül és nem is párkapcsolati

viszonylat, hisz egy szülő-gyerek viszony is lehet ilyen, vagy akármilyen ember és ember közötti kapcsolat.

a lényeg, hogy agressziv a nem agresszivval nemhezen jön ki és méltatlannak tartanám ,ha ezt a problémát a nemagresszivra fognánk...

aki agressziv, az képtelen alkalmazkodásra, együttélésre, társaskapcsolatra. más kérdés, hogy rengerteg ilyen meber van, aki családban, párkapcsolatban él.

2016. márc. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nézd, nem ismersz minden nőt, nem ismersz mindenkit, lehet volt 1 vagy 2 oroszlán csillagjegyű nővel kapcsolatod és rossz tapasztalatod volt, ennyi az egész.

Nem minden nő olyan, mint amilyenekkel neked dolgod volt.:)

2016. márc. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
bakker, ezt én is tudom, nem azt mondtam ,hogy minden oroszlán nő ilyen,oroszlánoknál - nem csak párkapcsolatban- tapasztaltam már az átlagosnál sokkal többször, hogy ilyenek is vannak köztük . nem Rolad alkottam véleményt :) az agresszivitásrol a kapcsolatokon belül viszont ez a véleményem.lehet, hogy vannak, akiknél nem okoz komolyabb problémákat,és a minősége és mennyisége is elég változo lehet páronként, de ideálisnak biztos nem ideális.
2016. márc. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!