Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlán nő+vízöntő férfi?

Oroszlán nő+vízöntő férfi?

Figyelt kérdés
2016. márc. 3. 01:57
 1/8 anonim válasza:
Az úgy nemjó
2016. márc. 3. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Legalább az oroszlán nem fog szomjazni, ha a vízöntő önti neki a vizet, Afrikában nagy a szárazság :)
2016. márc. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Volt oroszlan baratnom, hat nem kívánom senkinek... azon sporolt amin csak tudott. egy heten egyszer furdott, orult mikor esett az eso mert azt is osszegyujtotte. Mikor elvittem etterembe sunyiba lenyult mindent ami az asztalon volt. Ami ingyen voltinden johetett neki. Bar nem hiszem hogy ez horoszkoptol fugg. Elmeselte hogy nehez gyerekkora volt :/
2016. márc. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Miért nem jó?

2016. márc. 3. 19:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát nekem nem volt még vízöntő pasim, viszont van egy vízöntő kollégám, aki folyton az agyamra megy, folyton piszkáljuk egymást, meg beszólogatunk. Amúgy tetszene, de nős. De pont emiatt, hogy ilyen sértődős és hisztis, szerintem nem bírnék egy vízöntővel együtt élni.
2016. márc. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szélsőséges: Vagy nagyon jó, vagy nagyon rossz a kapcsolatuk. Lehet, hogy szuperül ki fognak jönni, de lehet, hogy nem fogják tudni elviselni egymást.
2016. márc. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utoso beletalaltal..


Volt vizöntő palim eleinte oriasi nagy szerelem volt utána 180 fokos fordulat, a barátom féltékenységi jelenetet rendezett már azért ha csak hozzászóltam régi ismerősökhöz - akik férfiak voltak - találkoztunk a városban egy szintén ilyen régebbi ismerőssel odamentem beszéltem vele pár szót, miután befejeztük az első mondata az volt a vízöntő pasimnak hogy dugtatok? Nem raktam fel a nyakláncomat, fülbevalóimat stb már egyből kérdőre vont hogy hol voltam.......


Lustaságunk sajnos mindkettőnknek meg volt, de ha egyszer én neki álltam valaminek azt megcsináltam patentra:) És ez sem volt elég Neki folyamatosan kereste az apróságokat amibe beleköthet... Nem értékelt semmit sem.

Szerinte az ha megleptem néha vacsorával, vagy ha beteg volt éjszaka közepén csináltam neki húslevest és elfurikáztam hozzá, mert nem laktunk együtt az szerinte semmi, alapvető dolog. De ha meg én szemétkedtem már így vele a végén hogy mit vergődik az ALAPVETŐ dolog akkor meg végig volt sértve a kis királyfi...


Sokat hitt magáról, mégis féltékenykedett folyamatosan, be akart volna zárni teljesen ne menjek sehová stb..

Ha valami nem tetszett neki tipikusan feltűnően érzékeltette ezt- ahogy én is.


Amiért ő konkurenciát látott mindnekiben elkezdett mellettem sétálva más nőket bámulni én eleinte csak kiröhögtem, később mikor kezdett unalmassá válni megkértem ne tegye mert bunkóság és ha én is így csinálom ahogy ő szarul esne neki... Nem nagyon érdekelte, hát jó, volt pár eset hogy a bevásárlóközpont közepén, én csak lereagáltam azt ahogy a másik férfi szemezget velem de mikor mellém ért és forgolodott, a barátom rászólt erőteljesne hogy ne nagyon fordigassa a fejét:) Párszor eljátszottam vele, veszekedett is érte mert már forditva nem tetszett neki semmi...


Egész éjszaka bulizott, pedig megbeszéltük hogy közös program elsz este emg aztán másnap, mondanom sem kell hogy ha ő telibe szarta ezt, bocs a kifejezésért de ez irja le teljes mértékben a hozzáállását akkor én is mentem a magam útján és abból szintén merre voltál kivel voltál mit kerestél ott....


Nem voltak sznvedélyes kibéküléseink mert ő az a fajta ember hogy már csak azért se, annál nagyobb veszekedéseink voltak mikor hajnalban az ágyból kimászva ordítva és bőgve hagytam ott és a kocsival elhajtottam... Utánam jött hogy én ne menjek éjszaka igy sehová az kell hogy bajom legyen majd reggel megbeszéljük. Hát igen, a dráma:)


A szex jó volt, már amikor volt, mert a vizöntőnek ehhez kedv kell és ha összevesztünk akkor neki már el is szállt a kedve........ És semmi nem hatott rá....

Ebből ment a féltékenykedés mert tudta hogy nekem kevés a szex, mégse tett ellene semmit inkább ugatott...


Remélem leírtam jól, és a részletes leírásból kivehető hogy milyen is egy ilyen kapcslat...


Amugy mindhárom pasim aki eddig volt vizöntő volt, a másik kettőt azért nem említem mert ott teljes mértékben én voltam a főnök, lábat csókoltak nekem szinte ugyhogy idő töltés volt csak...

2016. júl. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

Nekem egy vízöntő párom volt... Nem tartott sokáig. De mindketten hibásak voltunk ebben.

2016. júl. 5. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!