Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit jelent ha a fényszög...

Mit jelent ha a fényszög szaggatott vonal, vagy folyamatos volnal a születési horoszkópban? Van ennek valami jelentősége?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy a piros akkor megoldandó feladatot jelent, és ha zöld akkor könnyebb életutat jelez, meg a szögeket is értem, csak azt nem értem, hogy miért szaggatott némelyik, és miért folytonos? ez jelentené a szöget?


Meg még azt is szeretném megkérdezni, hogy az miért van hogy egy szögnek az egyik fele piros, a másik fele zöld? az miért van?


köszönöm a választ



2016. márc. 26. 12:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen programot használsz. De amit én használok, abban például olyan színre és vonalvezetésre állítok be egy szöget, amilyenre csak szeretnék. A vonal csak egy jelzés, ahogy a színek is. Azért szaggatott az egyik és folytonos a másik, hogy könnyebben meg tudd különböztetni. A színek ugyanezért.

A szöget a szög jelenti, mértanórán ott voltál, amikor ezt tanították? A 180 fok nem azért 180, mert szaggatott vonallal rajzolják és kék.

2016. márc. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!