Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Arcvonásokból, arctípusból...

Arcvonásokból, arctípusból vagy alkatból is ki lehet találni mi az aszcendens?

Figyelt kérdés

Sokszor volt, hogy a napjegyet már sikerült "kitalálnom" az illető arcvonásai alapján és úgy tudom az aszcendensre is lehet így tippelni, de ez nehezebb...

Tulajdonképpen az érdekelne, hogy egy bizonyos személy képe alapján más mit gondol az illető aszcendenséről és szerinte jól tippelek-e?


Ez felfogható amolyan játék-szerűségnek is, szóval nem kell annyira komolyan venni, de arra azért megkérném a válaszolókat, hogy lehetőleg normálisan és ne sértően írjanak!


Akinek az aszcendense érdekel, az egy kevésbé ismert híresség, Sophie Hunter.


Néhány kép róla:


[link]


[link]



[link]


A Nap jegye Halak, a Hold jegye Ikrek. Ami nekem feltűnt, hogy szerintem a megjelenése nem a Nap jegyét tükrözi, akkor már inkább a Hold jegyét... Ezt vajon jól látom-e?


Ami az aszcendens-tippjeim illeti:

Nekem valahogy elsőre BAK jut eszembe róla.

Viszont emlékeztet Sophie Marceau-ra, akinek SZŰZ az aszcendense...

Az utolsó tippem pedig, hogy esetleg MÉRLEG.


Nagyon köszönöm ha válaszoltok! :)



2016. ápr. 11. 16:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Az aszcendens a személyiségre hat, a testi adottságokra nem igazán. Visszamenőlegesen számolni ilyesmit csak az élete során bekövetkezett nagyobb események alapján lehet.
2016. ápr. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen, ezt tudom és úgy lehetne érdemes meg pontos, ez is igaz, de nem tudom kiszámolni sajnos... :( Viszont érdekel és szeretném valahogy megtudni... :P

Én úgy tudom, hogy a külsőre is hat, de mindegy...

2016. ápr. 11. 16:47
 3/9 anonim ***** válasza:
Arra nem annyira az aszcendens, inkább az első ház. Persze más testi adottságos házak is, de elvben a főház a legjobban.
2016. ápr. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vízöntőre tippelek.
2016. ápr. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Értem. Szóval mindenképp kéne tudni a születés időpontját, percre pontosan, ugye? :(

De azért megkérdezhetem, hogy szerinted melyik jegy lehet? :D

2016. ápr. 11. 16:55
 6/9 A kérdező kommentje:
#3 Tényleg? Ez érdekes, kösz! :)
2016. ápr. 11. 16:56
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Éppen hogy az aszcendens hat a legjobban a külsőre.
2016. ápr. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7 válszolo, én is így tudom!
2016. ápr. 11. 21:06
 9/9 anonim ***** válasza:
Sophie Marceaunak szűz????? De nagy csalódás! Sophiet imádom, a szűz jegyűeket utálom!
2017. jan. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!