Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Asztrológia. Ha két út áll...

Asztrológia. Ha két út áll előttem, segíthet-e, hogy melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
ha igen, akkor eleve "úgy kell lenni", vagy akkor hol van a választás lehetősége?
2010. ápr. 8. 10:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindig az első megérzésedre hallgass! Nem kell ahhoz asztrológia.
2010. ápr. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen is, meg nem is. Az asztrológia arra való, és abban tud segíteni, hogy jobban megismerd magad, megértsd, hogy bizonyos helyzetekre várhatóan hogyan fogsz reagálni. Ennek az információnak a birtokában nagyobb esélyed van kiválasztani a neked megfelelő utat a lehetőségek közül. Ennyi, nem több, nem kevesebb.
2010. ápr. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

OK. de már elfelejtettem, melyik volt az. Elég régi dilemma, régóta agyalok rajta. jellemző is ez általában, és (majdnem)mindig a rosszabbat választom, mint utólag kiderül. :(

persze, jut eszembe, lehet amúgy még rosszabb lett volna :)

2010. ápr. 8. 10:36
 4/8 anonim ***** válasza:
Hinni kell benne hogy sikerülni fog.Ez a hitből fakad.És a végeredmény a fontos.Ne irányítsd önmagad,a benned rejlő lélek tudja az utat.
2010. ápr. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem. Illetve, érzem.,hogy ez nagyon jó, és okos gondolat. De sajnos nem tudom, hogyan kell.
2010. ápr. 8. 12:40
 6/8 anonim válasza:
Soha nem tudsz jó utat választani, mert ha a szívedre hallgatsz, biztos hogy valakinek fájni fog, de ha az eszedre, akkor te nem leszel soha boldog.. Szóval élj úgy hogy majd lesz valami, olyan még nem volt, hogy sehogy se lett volna.
2010. ápr. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

:) lehet, hogy ez a legjobb megoldás.

én is gondoltam már rá, mi a francnak úgy kapálózni, sokkal rosszabb. :( :)

2010. ápr. 9. 09:21
 8/8 anonim válasza:
59%

Persze, hogy segíthet, de a jó válaszért jól kell kérdezni, és ez ma keveseknek megy, mert az egész társadalmunk, kommunikációnk nem olyan, hogy támogatná az őszinteséget akár csak saját magunkkal szemben is. A válaszút elé érkezetteknek lehet segíteni, a nyűglődőknek nem, és azoknak sem, akik nem tudják, mit akarnak.

Gyakorló asztrológus létemre egyet kell értenem a többiekkel, a spontaneitás fontos, és még egy kudarcokkal és melléfogásokkal teli élet is többet ér, mint egy kilúgozott, kiszámított, meglepetésektől mentes "üzemelés". Indokolt esetben lehet élni az asztrológia adta lehetőségekkel, csak ne váljunk függőkké.


A választás lehetsége ott van, hogy a születési képleted (meg azok a tényezők, amelyek a képletből ne tudhatóak meg, mint például a nemed és nemzetiséged, vagy hogy milyen vallású közösségbe születtél) bizonyos dolgokat teljesen kizárnak, mások bekövetkeztét garantálják, egyébként meg csak kijelölnek egy utat, ami elég széles, vannak közben pihenők és néha választhatsz egyenes vagy kanyargós útszakasz között is.

2010. máj. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!