Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a tapasztalatotok a skorpió...

Mi a tapasztalatotok a skorpió pasikkal?

Figyelt kérdés
Tényleg odaadóbbak, jobbak és szenvedélyesebbek az ágyban és nagy az étvágyuk? Vagy ez hülyeség szerintetek?
2016. jún. 2. 10:58
 1/10 anonim válasza:
38%
Én skorpio vagyok 50 es pasi imádok szeretkezni bármelyik korosztályal
2016. jún. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Az, hogy joze nincs a szuletsi datumbak a szemelyisegehez
2016. jún. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Hát az èn szexpartnerem skorpió . Èn azt mondom vigyázz velük. Az àgyban tènyleg eszmêletlen jó vele,jó van mikor nem megy neki. De a többsègèben jó vele. Neki is nagyon nagy az ètvágya.
2016. jún. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
baromság,
2016. jún. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ilyen is van, meg olyan is van. Nekem általában jó a tapasztalatom velük, a jelenlegi is az. Az ágyban jó, enni szeret.
2016. jún. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szexben a Skorpiókl számomra soha nem voltak egy nagy was-ist-das, főleg, hogy jellemző rájuk a hagyományos, könyvből olvasott, haveroknak bizonyító stílus, amely számomra illúzióromboló. Voltak idők, amikor én is elgyengültem a Skorpió pasikkal, de már rég átlatok rajtuk és csak röhögök nagyokat, akár a szemükbe is.
2016. jún. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek a horoszkópban, de idáig minden számomra elviselhetetlen ismerősről kiderült, hogy skorpió.
2016. jún. 3. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A pasim skorpió, és nagyon jó vele minden, nem csak a szex.
2016. jún. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Rám anno nyomult egy skorpió,nagyon rámenős és lerázhatatlan volt,én nem bírom az ilyet.Az egyik fiúbarátom is skorpió,ő inkább visszahúzódó,titokzatos.Van olyan akiket bírok,de a többségét nem.Hogy milyenek az ágyban,arról nem tudok nyilatkozni.

Egy vízöntő lány

2016. jún. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A skorpio pasik szeretnek csipkelodni es nemelyik mergezo is szoval csak vigyazni veluk
2016. szept. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!