Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a tapasztalotok/véleményete...

Mi a tapasztalotok/véleményetek a nyilasokról?

Figyelt kérdés

Ha van tapasztalatod/véleményed a nyilasokról várom kommentbe.

Ha nyilas vagy, ird le mi igaz rád az általános leírásból, illetve milyen csillagjegyekkel jössz ki a legjobban, melyekkel nem olyan jól.


Nyilas nő vagyok, jól kijövök hosszútávon a januári bak nőkkel, a novemberi nyilas férfiakkal, és a februári halak férfiakkal.



2016. júl. 10. 20:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Varom a valaszokat, nyilas no vagyok. Allitolag nagyon tipikus , leirasra 90%ban hasonlito nyilas.
2016. júl. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én decemberi vagyok és szintén majdnem minden igaz rám kivéve az, hogy törekszem a jóra és segítőkész vagyok.
2016. júl. 10. 20:44
 3/14 A kérdező kommentje:
*törekszem mindig jó lenni
2016. júl. 10. 20:44
 4/14 anonim ***** válasza:
74%

Alapjáraton eléggé jó véleménnyel vagyok róluk. Férfiban és nőben is. Vonzónak és csábítónak tartom őket.


Figyelmesek, kedvesek a hozzájuk közel állókhoz, de egy pillanat alatt le tudod rombolni, ha nem az ő kedve szerint cselekszel. Ha nem az egóját tartja legelőre, akkor hamar kibékültök, de ha mégis, akkor könnyen elhidegül. Szereti a kihívásokat, barátokból és szerelemből sem kell neki hosszú távon az illető, ha könnyen megkapja. Hamar ráun az emberekre. Szeret társaságban lenni, főleg ha mindenki őt isteníti.


Általában egy esélyed van nála. Ha a maximalizmust egy 1-10ig terjedő skálán mérjük, akkor a nyilasé 6-10 között mozog, ami a tűz jegyből adódik. Ha alábbhagyja "meghal" a személyisége. Nem elégszik meg az elég jóval.


Sokat hisztizik, duzzog, akinek van hozzá türelme, az kivárja a békeidőszakot.

Könnyen sértődik, nehezen bocsát meg.


Vicces, jópofa, barátságos emberek, és az ilyen társaságot részesítik előnyben. Ha azonban nem veszi a lapot, akkor azonnal hatalmas balhé lehet egy félreértésből, mert azonnal magára veszi.


Szóval am block én szeretem a nyilasokat, könnyen kijövök velük, megtartani egy nyilassal egy szoros kapcsolatot nagyon, NAGYON nehéz, de ha mégis sikerül, akkor megéri.


Ma már nincsenek nyilasok az életemben, csak elvétve. Én a természetemből adódóan eléggé flegma, arogáns vagyok, és néha hangulatember. Nem szeretek arra koncentrálni, hogy nehogy mondjak valamit, amivel megbántom a nyilast, aki erre azonnal ugrik, besérül.


Szóval szeretem a nyilasokat, de a jóból is megárt a sok! :)

2016. júl. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Érdekes, rám pl. a legkevésbé sem jellemző a sértődékenység
2016. júl. 10. 21:29
 6/14 anonim ***** válasza:
Nyilas férfi vagyok. Mérleg és szűz nőkkel volt eddig dolgom és egy kossal. A hódítás, a csábítás zsigerből megy. Ami az internetes jellemrajzban benne van az szinte mind igaz rám. Mély érzésű vagyok, igazságos, szenvedélyes, vicces satöbbi. Ismerek még egy nyilas srácot, és nagyon bírom.
2016. júl. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ők azok, akik elméleti kérdésekben mindenhez IS értenek. :D Vagy legalábbis így gondolják. Szeretem a lelkesedésüket, a nyitottságukat és optimizmusukat. A legtöbbjük általában sértődős, de hogy könnyen vagy nehezen bocsát meg... tapasztaltam ezt is, azt is. Amit még megfigyeltem az általam ismert Nyilasoknál, hogy szeretnek a testükkel foglalkozni. Van, aki állandóan, van, aki időszakosan híve valamilyen sporttevékenységnek és/vagy egészségmegőrző életmódnak. Mintha folyamatosan próbára szeretnék tenni az akaraterejüket, bizonyítani akarnának, bár ez szerintem jellemző a másik két tüzes jegyre is.

Persze ezeket csak nagyon nagy vonalakban írom, hiszen ott van még a Nap helyzete, illetve a többi bolygó jegy- és házhelyzete is.

2016. júl. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
45%
Az, hogy Szálasit éltetik.
2016. júl. 11. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
45%

Nem szeretem őket, a nagyfatert a Dunába lőtték.

Kohn Emánuel voltam.

2016. júl. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%
A Nyilas nő max. 50%-ban hasonlít a Nyilas férfihoz, főleg ami a hűséget illeti. Tapasztalataim szerint az egyik leghűtlenebb típus a Nyilas férfi, szó szerint háremet tart, akármilyen jó is a feleség.
2016. júl. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!