Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nem igazán tudom elviselni az...

Nem igazán tudom elviselni az Ikrek csillagjegyűek viselkedését? Ez lehet a Skorpió aszcendensem miatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kos vagyok Skorpió aszcendenssel. Megfigyeltem, hogy van pár ember a környezetemben, akiktől szinte menekülök, fejjel megyek a falnak. Éreztem, hogy mindegyikben van valami közös, de nem tudtam, hogy mi lehet az. Amikor jobban elkezdtem érdeklődni az asztrológia iránt, akkor rájöttem, hogy valóban mindegyik emberben van egy közös dolog. Mindegyiknek köze van az Ikrek csillagképhez. Vagy az alatt a csillagzat alatt született vagy az Ikrek jegyben áll az aszcendense. Kíváncsiságból több helyen is olvastam arról, hogy az asztrológusok szerint hogyan áll egymáshoz a két jegy. Több helyen azt olvastam, hogy a kíváncsi Ikreket vonzza a Skorpió titokzatóssága. Ez stimmel, valahogy mindegyiket vonzom és körülöttem nyüzsög...

A Skorpiót is eleinte vonzza az Ikrek színes személyisége, de egy idő után idegesítővé válik számára az Ikrek nyüzsgése, felszínessége, locsogása, örökmozgósága stb.

Rám tökéletesen illik. A családomban is sok az olyan ember, akikben valamilyen módon megjelenik az Ikrek. És az osztálytársaim között is.

Persze nem akarok általánosítani, de nekem ez a tapasztalatom.

Szóval akik hasonló helyzetben vannak, ők hogyan kezelik az ilyen típúsú embereket?

És előre is elnézést kérek azoktól, akikben szintén megvan ez a jegy!



2016. júl. 13. 13:45
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
68%
xD csilagjegy alapján elitélsz egy embert xD
2016. júl. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
22%
Vízöntő vagyok és engem is kikészít az ikrek jegyű ember állandó nyüzsgése, fecsegése. Sok mindent nem lehet tenni, menekülök. :-)
2016. júl. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 A kérdező kommentje:

#1 Írtam hogy nem akarok általánosítani, de ezek a tapasztalataim. :D Komolyan nem találkoztam még olyan Ikrekkel, akik jól kijöttem volna. :/


#2 Na, akkor nem csak engem. :)

2016. júl. 13. 13:54
 4/53 anonim ***** válasza:
26%
Én Szűz vagyok és az készít ki bennük, hogy megbízhatatlanok. A nyüzsgéssel nincs gondom.
2016. júl. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 A kérdező kommentje:

#4 Azt hiszem azt is említettem.

A locsogást írtam, tehát hogy folyton beszélnek mindenről, pletykálkodnak.

2016. júl. 13. 14:00
 6/53 anonim ***** válasza:
50%
Furcsa egy világban élnek ezek az ezomókusok...
2016. júl. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
37%

A skorpió meg a vízöntő hasonló jegyek :D Ha egy tinifilmbe kellene beleképzeljelek titeket, a sztori az lenne, hogy van egy vízöntő az oszt.ban (nem lúzer, nem is menő, nincs igaz barátja, de mindenkivel elbeszélget). Aztán jön az 'új diák', egy skorpió. Egymás mellé ültetik őket, a vízöntő kezdi a beszélgetést, de eleinte egyikőjük sem nyílik a másik felé. Aztán kalandokba csöppennek, bla bla, tipikus tinifilm. Az ikrek meg a menő csaj lenne a suliban, aki folyamatosan beszél, benyal a tanároknak és cukin öltözködik :D

Bocsi az off-ért, de ezt muszáj volt leírnom .-.

2016. júl. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
29%
Tehát szerinted a csillagjegy az oka annak, hogy nem jössz ki velük. Még véletlenül sem a személyiségük, a viselkedésük, a neveltetésük, stb... Ti ezomókusok tényleg elég butácskák vagytok.
2016. júl. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 A kérdező kommentje:

#6 Ezomókus, ez jó :"D

Mindegy jegyben van kivetnivaló na, de erre kíváncsi voltam, hogy csak engem idegesítenek vagy másokat is. De ezek szerint nem csak engem. :D

Persze ilyen természetük.


#7 Van Vízöntő haverom, tényleg így volt. xD

És Ikrek osztálytársaim is, ő is ilyen volt. XD

2016. júl. 13. 14:09
 10/53 A kérdező kommentje:
#8 A személyiségük, a neveltetésük, a viselkedésük. Azok az Ikrek, akiket én ismerek mind ilyenek és kíváncsi voltam.
2016. júl. 13. 14:13
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!