Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Csak asztrologiához értőtől...

Csak asztrologiához értőtől kérdezném, miért vagyok ilyen? (lsd lent)

Figyelt kérdés
1968.07.18.án születtem, hajnal 3óra 31 kor.Zárkózott vagyok,és nem vagyok pletykás,tudok titkot tartani, locsifecsi... nincs nagy baráti köröm.Viszont nagyon kíváncsi vagyok mindenre,érdekelnek az emberek,a pletykák,(de megtarto magamnak)és nyomozgatok,ha valaki felkelti az érdeklődésem.Úgy tudom az ascendensem is Rák.Melyik bolygó okozza, ezt a tulajdonságot?
2016. júl. 22. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
35%

"Viszont nagyon kíváncsi vagyok mindenre,érdekelnek az emberek,a pletykák,(de megtarto magamnak)és nyomozgatok,ha valaki felkelti az érdeklődésem."


Ezt nem bolygó okozza, ez csak annyit jelent, hogy nő vagy.

2016. júl. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lsd lent? :D amúgy olvass utána a neten a csillagjegyek jellegzetességeinek.Ott több infót találhatsz
2016. júl. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
25%
Attól tartok hogy aki "csak asztrológiához értő", az nem fog tudni válaszolni, hiszen olvasni és írni sem tud.
2016. júl. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Fish1 ***** válasza:
Regisztrálj az aranycsillag.net oldalon, a pontos szül. idő és hely beírása után kapsz egy rövid elemzést. A semmitől több, de a részletes jellemzéshez képest kevés.
2016. júl. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem állítottam fel az ábrát, mert korán/későn van.

Zárkózott tud lenni a Skorpió (mert érzékeny, sérülékeny), de a Rák is (visszafelé megy, víz jegy - érzékeny emiatt, és gondolom aki hátrálva közlekedik, az is titoktartó).

Ne adj túl sok hitelt a pletykáknak.

2016. júl. 28. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Emberek. Komolyan. Ki hiszi ezt el,hogy egy bolygó okozza :"D ???!

Nem bolygó okozza,sem semmi túlvilági ,könnyen meg tudod magad változtatni,ha akarod. A csillagjegyeknek sincs semmi értelmük. Emberiség éljetek már a való világba,és ne magyarázzatok be mindent a csillagoknak,bolygóknak,istennek,jézusnak stb... Mese.

2016. aug. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!