Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen a szűz férfi a párkapcs...

Milyen a szűz férfi a párkapcsolataiban?

Figyelt kérdés
Hogyan kezd el egy kapcsolatot és hogyan viselkedik az elején illetve közben?
2016. aug. 25. 12:18
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Hát mivel még szűz, nincs túl sok tapasztalata, így nehezen kezdeményez, szégyenlősen viselkedik az elején, a közepén kezd megnyílni.
2016. aug. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Gondolom a horoszkópra gondolsz, ha az ezotériába tetted.

Nekem egy szűz férfival volt dolgom, na az egy k*ógép volt, háremet tartott.

2016. aug. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%

#1 ezotéria kategória bakker...

[link]

2016. aug. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%
Na azokból nem kérek, állandóan áskálódik, sunyi és ha nem nézel oda, meg is csal. Álmomban ne jöjjön elő.
2016. aug. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hárem, állandóan áskálódik és megcsal... :D Nagyon érdekes, csillagjegy szerint szűz férfi vagyok, és mi sem áll tőlem távolabb.
2016. aug. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahány szűz annyi féle. Nem ismerjük a te jelöltedet. :) Még csak nyomokban sem tartalmazza azokat a jellemzőket a párom, amiket róluk írnak.
2016. aug. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Utolsó és utolsó előtti: milyenek a szűz férfiak szerintetek?

2016. aug. 25. 15:15
 8/10 anonim ***** válasza:
4-essel egyetértek, ugyanakkor magasak az igényeik, a maximalizmusa is mindenkivel szemben, ezzel akar maga alá gyűrni.
2016. aug. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Megszólítottál. Nem tudok más nevében nyilatkozni, nem ismerem a "szűz férfiakat", főleg nem párkapcsolatban, csak magamat.

Nos a hatalmaskodás távol áll tőlem. Ugyanakkor sajnos a dícsérgetés, és néha a romantika is. Maximalizmus az van, de nálam a párválasztásban csúcsosodott ki, ki ezért esett ki, ki azért... már több éve házasságban élek, igen jó házasságban, és sosem voltam kalandvágyó, mindig a hosszú távú párkapcsolatot kerestem.


Szerintem ez sokkal bonyolultabb, és főleg személyfüggőbb kérdés annál, hogy ezt néhány szóval, pláne csillagjegy alapján le lehessen írni (és abból aztán általánosítani).

2016. aug. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 K...László ***** válasza:
65%
Én szűz csillagjegyű vagyok. Nagyon kevés kapcsolatom volt 35 év alatt, innen tudom, hogy nem vagyok jó benne. A legutóbbi barátnőmet ismerősei megdumálták, hogy hagyjon el, mert én mindenféle nőkkel vagyok még együtt, és "háremet" tartok. Többször a fejemhez is vágta, hogy a munkahelyemen megint kivel láttak együtt! Aztán bosszúból csalni kezdett, és rendre elmesélte, kivel volt aznap, és kérdezte, hogy most ez milyen érzés. Mikor fogom már abbahagyni a nőzést? Nem volt hol laknia, de jól kitettem az utcára, sorsára hagytam, és azóta nem is akartam komolyan ismerkedni. Évek óta csak a társkeresőkön írogatok, de nem jön össze semmi.
2016. okt. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!