Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rátok mennyire igaz a kínai...

Rátok mennyire igaz a kínai csillagjegyetek leírása?

Figyelt kérdés
Illetve melyik állat évében születtetek? És mennyire igaz rátok a jellemzés?

2016. okt. 1. 21:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kígyó. Nem igaz rám.
2016. okt. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Tigris vagyok, mostmár értem, hogy miért találtam eddig is az egyik legszebb állatnak. Inkább igaz, mint nem, sok átfedést mutat a horoszkópommal, ami vízöntő. Azt mind a kettő jól mondja, hogy pocsék alkalmazott vagyok, irányítani viszont annál inkább szeretek, vannak barátsim, de alapvetően a magam útját járom, és nagyon nem szeretem a korlátokat.

Még a végén tényleg elkezdek hinni ezekben, vicc nélkül.

2016. okt. 21. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A yang fém Ló évében születtem, azt hiszem, az órákat is jelképezi egy állat; én a víz Patkány órájában születtem.


Van benne valami.

2016. nov. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Víz patkány éve

Tűz kígyó aszcendens


Igaz rám a víz patkányból az, hogy mindíg szervezkedek vagy ha nem éppen akkor tervezem mit, hogyan fogok megalkotni és az is, hogy eleinte a könnyed társas természetem jön elő belőlem.


Ugyan igaz rám, a tűz kígyó jellemrajza is, hogy forró fejű vagyok, nagyon ambiciózusos amit a fejembe vettem és szeretem ha ízzik körülöttem a levegő és a többi.


Szóval még ha ezek csak kitalált hülyeségek is rám pont igazak.

2020. jan. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!