Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Most kezdném a társkeresést...

Most kezdném a társkeresést horoszkóp alapján. Segít benne valaki?

Figyelt kérdés

Olyan oldalak linkjei ami evvel foglalkozik, kulcsszavakkal amiket nem ismerhetek.

Ha el tudok indulni már tudok önállósodni csak nem tudom mit keresek.



2016. okt. 9. 09:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod mit keresel, akkor semmit. Vagy menekülsz?
2016. okt. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mindent számításba kell vegyek ha sikerrel akarok járni.
2016. okt. 9. 09:30
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Horoszkóp alapján? Tutti siker!
2016. okt. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak egy hülye kell aki azon keresztül keres, és boldog leszek egy életre.
2016. okt. 9. 09:40
 5/10 anonim ***** válasza:

Vagy 3 napig:)

Mire kell az a hülye? És csak az kell a boldogsághoz, hogy legyen?

2016. okt. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A nyugati asztrológiát felejtsd el. A részletes kínai sokkal normálisabb. 5 ezer éves tapasztalatuk van. Párt is ez alapján keresnek sokan és bevált. Nekem is sikeresen eltalálta, hogy melyik emberrel milyen a viszonyom. Sőt, azt is, hogy melyik szervem lesz beteg. Műtét után kezdtem foglalkozni a kínai asztrológiával, szóval nem előre bemeséltem magamnak. És nemcsak rám lettek igazak. Szívbetegséget jósolt egyik rokonnak és nemrég volt is szívrohama. Tényleg azokat az emberek imádom legjobban, amikre a legmagasabb kompatibilitási pontszám jött ki vele. A nyugatival nem tudon ezeket kiszámolni.
2016. okt. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#5 nekem az is jó ha egy életre megutálom a nőket az a lényeg hogy ne vegye el a figyelmem a hiánya az igazán fontos dolgokról. JElenleg az időm 100%-át felemészti a magány érzése és nem tudok ellene mit tenni. Volt kapcsolatom 3 napig tartott utána 3 évig jól éreztem magam, de most még 1mp kapcsolatot sem találok.


#6 egy kicsit több részletet tudsz adni?

2016. okt. 9. 11:00
 8/10 A kérdező kommentje:
Azta mindenit megtaláltam a kínaiban a sajátom hihetetlen egy ember vagyok és milyen pontosan leír. Lehet mégis van valami ebben a horoszkóp dologban. De honnan tudja? Statisztikai adatok?
2016. okt. 9. 11:05
 9/10 anonim ***** válasza:

Ne horoszkóp alapján keresd, mert sosem lesz társad.

Az, ha már együtt vagy valakivel és utána nézed meg ezt a párkapcsolatis dolgot, az megint más.

De egyébként nem láttam benne realitást.

Pont egy olyan lánnyal hozott össze a sors, aki a "párkapcsolati horoszkóp" szerint esélytelen lett volna, és már fél éve együtt vagyunk, kisebb veszekedések vannak de azok kellenek is.

2016. okt. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Már korábban mintha mondtam volna de kifelytem.

Semmilyen társkeresési módszer nem vált be egy maradt amit nem próbáltam ha keresek valamit ami alapján mások keresnek. Mindenhol azt látod filmekben munkahelyeken hogy a nők kitevő témája egy bizonyos kategóriában a társkeresési horoszkóp. Valaki kitalálta hogy: társad a piros lámpánál fogod megtalálni és annyira hisz benne hogy körbe körbe megy a piros lámpánál és a másik fél is ezt olvassa így találnak egymásra. Ez egy marhaágnak hangzik de pár százalékkal megnöveli a társkeresést mert a horoszkópban összeillők általában egymásra találási utasításokat kapnak. Csak követni kell őket.


Engem nem az érdekel hogy ne horoszkóp alapján keressek társat hanem az hogy a lakosság pár százaléka már az alapján keresi találjak egyet a városomban aki a horoszkóp alapján engem keres.

Ez egy játék amibe bele lehet menni azt írja dolgozz és sok pénzed lesz nem hazudik de adott egy hitett amivel jobbá tehette egy picit az életed. Ha valaki hiszi hogy szerencséje lesz akkor megtörténik mert ráfigyel az amúgy is megtörtént dologra és arra a napra meglett az öröme.

A kérdésre kérek választ nem a problémám megoldására lebeszélést.

2016. okt. 9. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!