Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik a "legdruvább" horoszkóp?

Melyik a "legdruvább" horoszkóp?

Figyelt kérdés
Úgy értem a legmakacsabb, a legkeményebb, legnehezebb eset, legakaratosabb, stb.

2016. okt. 30. 13:55
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
46%

nem vagyok horoszkóp guru, de úgy tudom a kosra a jellemző sztereotípia, hogy akaratos :)

legkeményebb, szívósabb az talán a bika

oroszlánt nem kell magyarázni, hogy vezető típus, stb...

2016. okt. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
91%
Én úgy tudom, hogy a skorpiót tartják a "legrosszabbnak". Utána következik az ikrek, majd a bak. De lehet azoknk, amiket felsoroltál ,mégis a bak felel meg.
2016. okt. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
93%
Én is a skorpiót mondanám, ha a rossz tulajdonságai dominálnak. Az oroszlán inkább büszke, mint durva. A tűz jegyek közül a kos, de ők inkább forró fejűek, egyébként elég érzelmesek. A vízöntők a szemedbe mondják kíméletlenül, ha valami nem tetszik, vagy te nem tetszel nekik. A föld jegyek makacsok. A mérleg nehéz eset. Szerintem még a rák is nehéz eset és akaratos, és ha mélyen megbántod, durva is tud lenni, bár alapból nem ez a jellemző rájuk.
2016. okt. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
a mérleg miért nehéz eset?
2016. okt. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Mérleg: Nehéz velük egyről a kettőre jönni, nehezen hoznak döntéseket, és vagy nagyon szeretnek, vagy nagyon nem, de ha nem, azt nem mondják a szemedbe, neked kell kitalálni. :D Hát ezért. De én kedvelem őket. Ez lehet csak az én tapasztalatom, de vagy nagyon rossz, vagy nagyon jó a kapcsolatom velük, nincs olyan, hogy egy mérleg semleges.
2016. okt. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
ja értem, én viszont nem kedvelem őket mármint ezeket a tulajdonságokat, és én szerintem ez az egyik legundorítóbb jegy, tőlem nagyon messze áll, mert én az ellenkezője vagyok. Igen, aki az egyenes beszédet szereti, azok utálják a mérleget. És a családomban sok a mérleg, a másik amit utálok az az ikrek, az is van a családomban de a levegő jegyek szétszórtak és kétszinűek, és a családomban sok van belőlök én meg nem ilyen vagyok, mindegy ez van, ki is lógok amúgy
2016. okt. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem a szűz...

Nem úgy működik, mint a nagy átlag. A logika embere, ezért az érzelmek alapján meghozott döntések előtt értetlenül áll és az ilyesfajta gondolkodásmód is távol áll tőle. Imád csipkelődni és kioktatni másokat, ráadásul a gondolatai is gyorsan pörögnek, így a többi jegynek nem sok esélye van ellene egy esetleges vitában. Szeret másokat irányítani és elég magasak az elvárásai önmagával és a többi emberrel szemben is. Gyakran "kocka", vagyis túl precíz és aprólékos, ezzel pedig a környezete "agyára megy". Sajnos, ezt a hozzáállást másoktól is elvárja, ez pedig gyakran újabb konfliktusok forrása lehet.


Persze, vannak jó tulajdonságai is. Szorgalmas és megbízható, a fontos dolgokat pedig mindig komolyan veszi. Általában háziasak és szeretik a rendet, imádnak takarítani.

2016. okt. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
0%
Szerintem az Ikrek.
2016. nov. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Utolso,miert,kifejtened?

Amugy en se csipem oket,van egy ketto,aki kimondottan irrital.De nem a makacssaha miatt eppen...

2016. nov. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
65%

Nekem a vizöntő eddig, több ilyen jegyű ismerősöm is van/volt... Még a barátom is az aki a régi új :)

Férfi vizöntőkkel volt csak kapcsolatom, elég közeli, és ami a legirritálobb bennuk, hogy ha már nem az egojukat, vagy a legujabb otletüket pártolod mert épp te azt nem tartod a legjobbnak vagy lehetne másképp is csinálni mint amit ők kigondoltak, egyből megsértődnek és idegesek lesznek hogy biztos ők a me gnem értettek és én nem látom át azt amit ők kigondoltak. :)


A másik hogy nagyon nagy az érzelem világuk, sokkal hajlamosabbak a "női" hisztire mint bárki, ezt nőként mondom, még ha ki sem mondják de tudatják valamilyen módon veled hogy megbántottad őket. ( pl. megovnják tőled a szexet mert ő nekik most épp nincs kedvük mert sértődöttek. )


Talán ennyi ami nekem nagyon idegesítő ebben a jegyben, többivel akiket ismerek nem emlékszem ki milyen jegy de nem is nagyon ütött ki eddig semmi ami engem irritálna..


Amugy vicces olvasni, én dupla irritálo lehetek az embereknek mivel ikrek-oroszlán vagyok:)) Nem is tudnak sokan elviselni... "Hál' Istennek" :)

20/N

2016. nov. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!