Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas férfiak, titeket mivel...

Nyilas férfiak, titeket mivel lehet levenni a labatokrol? Peldaul ha chatelsz egy nővel, mi tetszene nektek, ha mit írna nektek amitől szimpatikusabb lesz számotokra mint az összes többi nő?

Figyelt kérdés

Nagyon hiszek a horoszkópokban ezért csak nyilas férfiak válaszára lennék kiváncsi vagy olyan nők válaszára akiknek már volt kapcsolatuk nyilas férfival.


Ha nem hiszel a horoszkópokban kérlek ne pocsékold az idődet a kérdésem megválaszolására.


2016. nov. 3. 18:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Tanulmányozd a Rákosi-érát!

Az időben elég sok nyilas férfit levettek lábukról.

.

Amúgy pedig, itt kérsz tanácsot, hogyan hazudj a felsoroltjaidnak?

2016. nov. 4. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

En Nyilas vagyok nekem az jon be ha egy no oszinte, vagany, szokimondo es vidam, tehat latszik, hogy rendben van magaval es felszabadult.


Szeretem ha egy no egyedi, tehat nem az atlag sablon hanem van valami beutese kb olyasmi mint a felesegem, aki szinten Nyilas, de elkepeszto megnyilvanulasai vannak amiktol a legtobb ember kiakad, engem viszont szorakoztat es imadom, hogy ennyire jo csaj kivul belul.

2016. nov. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!