Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a horoszkópom? Ki találjátok?

Mi a horoszkópom? Ki találjátok?

Figyelt kérdés

Nagyon lobbanékony természetem van.Hirtelen haragú vagyok.Az emberekkel jól kijövök,szeretnek.Ennek ellenére nem igazán van szükségem szoros emberi kapcsolatokra.Sőt egyenesen Írtozom a tartós,szoros, emberi kapcsolatoktól,mert számomra fontos a szabadság.Nagyon nehezen leszek szerelmes.Megvetem a társadalmi normákat.Amiket az emberek betartanak .pl.Karácsonykor lenézem az embereket,amiért mindenki veszi a karácsonyfát.Azt sem tudják miért veszik,csak követik a sok birkát.Miért nem vesznek karácsonyfa helyett pálmafát?

Nagyon makacs,akaratos,vagyok.Eléggé humoros ember vagyok(emiatt szeretnek az emberek).Sokat nevetek.Aki velem kedves azzal én is kedves vagyok.Aki bunkó velem vagy átver,annak háromszorosan adom vissza neki a rosszat.Nem szeretem ha valaki pontatlan,mindig elkésik. ÉN soha nem kések el sehonnan,mindenhol ott vagyok 10 perccel hamarabb.

Nagyon kitartó vagyok,ha valamit a fejembe veszek addig megyek mig el nem érem a célom.Önbizalmammal minden rendben van.Nem vagyok egy húú de agyoniskolázott ember,csak érettségim van sajnos,De a józan paraszti eszem az meg van.KÍváló logikám is van. Eléggé nárcisztikus személyiségem van.Ja és imádok utazni.De csak is tengerpartos utazás jöhet szóba.Imádom a meleget,napsütést.



2016. nov. 9. 10:43
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok és lány vagyok.
2016. nov. 9. 10:47
 2/23 anonim ***** válasza:
Nyilas.
2016. nov. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
Oroszlán
2016. nov. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
Skorpio;)
2016. nov. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Vízöntő.
2016. nov. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Majd holnap megmondom a helyes megfejtést.Addig úgyis válaszolnak egy páran még.
2016. nov. 9. 11:25
 7/23 anonim ***** válasza:
14%
Nem olvasok el ennyi butaságot egy tippért :)
2016. nov. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Oroszlán vagy skorpió
2016. nov. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Nyilas vagy ez számomra egyértelműen tűz jegy!

Esetleg bika aszcendensed van.


Vízjegy tuti nem vagy!

2016. nov. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
95%

"Majd holnap megmondom a helyes megfejtést.Addig úgyis válaszolnak egy páran még."


És mi a nyeremény? Dugunk?

Egy szintén Nyilas...

2016. nov. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!