Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Tudnátok ajánlani megbízható...

Tudnátok ajánlani megbízható asztrológust, akivel beszélhetnék?

Figyelt kérdés
2016. nov. 20. 11:10
 1/10 anonim ***** válasza:
8%
megbízható asztrológus, ez paradoxon?
2016. nov. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Polgár Andi
2016. nov. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm és elfogadom a véleményed. Viszont én azt gondolom, hogyha az ember nem a Kiskegyedben olvasható napi horoszkópból indul ki, akkor azért ez a dolog kicsivel távolabb mutat.


Szerintem van annak jelentősége, hogy mikor születik egy ember, ez a főbb személyiségjegyeire befolyással lehet. Persze olvasgathatnék a horoszkópomról, de túl általános dolgokat találni az interneten.


Az rendben, hogy körülbelül tisztában vagyok mik az erősségeim és hiányosságaim, de a konkrét életfeladatomra szerintem hatással lehet a születési dátumom. Nem szerelmi kötéshez és bájitalhoz keresek kártyavető jósnőt, hanem olyan valakit aki tud nekem segíteni 1-2 kérdést megérteni.


Nem baj, hogyha ezt sokan nem fogadják el, de attól a kérdés/kérés még adott. :)

2016. nov. 20. 11:51
 4/10 anonim ***** válasza:
10%
értem én. biztos kényelmesebb több száz fényévre lévő égitesteket okolni a jellemhibáinkért, mint változtatni azokon.
2016. nov. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
22%

"Szerintem van annak jelentősége, hogy mikor születik egy ember, ez a főbb személyiségjegyeire befolyással lehet."


Tudod ezt az állítást bármilyen módon alátámasztani?


Egyébként nincs különbség a Kiskegyed-asztrológia és bármilyen más asztrológia között, mindegyik ugyanazon az áltudományos hókuszpókuszon alapul.

2016. nov. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
EZO TV-ben vannak jók !
2016. nov. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Szerintem van annak jelentősége, hogy mikor születik egy ember, ez a főbb személyiségjegyeire befolyással lehet."


Ezt kb. az összes tudomány megcáfolta már számtalanszor. Nem tegnap.

2016. nov. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kellemes arrogancia, mint minden egyes asztrológiával kapcsolatos kérdésnél. De mi értelme van? Mármint, komolyan. Ha engem egy téma nem érdekel, vagy azt veszem észre, hogy az érveimet folyamatosan figyelmen kívül hagyják, elengedem azt. Többek közt a politika témakört is ezért hagytam ott, pár napig próbáltam vitázni, értelmetlen volt, azóta bele se nézek. Megvan a véleményem, de nem akarom minden áron mások orra alá tolni, főleg, ha nem fogékonyak rá. Titeket mit zavar, ki miben hisz?


Kérdező, én írtam Polgár Andit. Voltam nála egy hosszabb elemzésen. Nagyjából úgy közelíti meg az asztrológiát, ahogy szerintem neked is tetszene, kicsit pszichológiai szemszögből, hisz azt is tanul mellette. Emellett kitér az életútra is, és ha van más területre vonatkozó kérdésed, arra is válaszol, ezt már te határozod meg. Tényleg ajánlom.

2016. nov. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat!


Gondoltam rá, hogy válaszolok a kérdésekre és kifejtem bővebben, de megmondom őszintén nem látom értelmét. Én elfogadom azt, ha valaki nem hisz ebben, nyilván ő nem fog elmenni egy ilyen elemzésre. Én viszont kíváncsi vagyok rá, ezért szeretnék valakivel beszélgetni.


Utolsó válaszoló, köszi a tippet, utánanézek.


Szép napot!

2016. nov. 20. 14:25
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
aki nem hisz benne az minek ir ide? Annyira zavaró már ez, csak kötekedni tudnak
2016. nov. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!