Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A nyilas férfi és szűz lány...

A nyilas férfi és szűz lány kapcsolata milyen?

Figyelt kérdés

Kapcsolatuk, barátság, szerelem stb.


Rossz, bántó megjegyzések alól kíméljetek! Köszönöm!



2016. dec. 18. 21:50
 1/10 A kérdező kommentje:

Lány helyett nő*


Bocsánat

2016. dec. 18. 21:53
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Egy darabig jó, de ha a lány (nő) nem hagyja magát, akkor hamar elvállnak. Egy kapcsolatban sem jó ha sokáig szűz marad a hölgy.
2016. dec. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Nem a csillagjegyektől függ.
2016. dec. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hosszú távon nemigen életképes, főleg, ha mindketten szeretik a társaságot, őket pedig nagy távolság (földrajzi!) választ el.
2016. dec. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Faszányos.
2016. dec. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!


A vannak még válaszolni akaró emberek, azokat szívesen meghallgatom! :)

Köszönöm!

2016. dec. 19. 14:27
 7/10 anonim ***** válasza:

A' csillag jegy nem határoz meg semmit én skorpió vagyok mégis a Judas Priest-ért és az Iron Maiden-ért vagyok oda a' Scorpions-ért meg kevésbé !

És halgatok Rózsaszin Pittbullt is .

2016. dec. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én kapcsolatom pont ilyen felállású, és én vagyok a lány. :D

A mi és egy másik hasonló csillagjegyű kapcsolat alapján mondhatom, hogy biztos, hogy lesznek nehézségek, és civakodások, de alapvetően mindig sikerül dűlőre jutni, és mindennél jobban szeretjük egymást. :D


Tudod, a csillagjegyek számítani számítanak, viszont csak a napjegy nem tesz semmit a dologhoz. A teljes személyiséghez az aszcendenst és a holdjegyet is meg kell vizsgálni. Alapvetően nincs olyan, hogy két jegy teljesen összeférhetetlen, hiszen a jegyek csak a "potenciált" határozzák meg. Magát az embert a körülmények, és a viselkedése, neveltetése határozza meg. Szóval nyugodtan vágj bele!

2016. dec. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
45%
Ha zsidokat bujtatsz hamar szet fogtok menni.
2016. dec. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
40%
Nekem volt ilyen, a szuz miutan beadja a derekat gyakorlatilag kivan szolgaltatva. A nyilas tudja h barmit barmikor megkaphat vagyis ok a szuzre nezve eleg kihasznalosak barmirol legyen szo. Nem jo paros!!! De a szex 10/10
2016. dec. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!